Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
171819
...
474849
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
07. lipnja 2026. u 21:37

2 prijateljske mi ne mozemo gol zabit, a nismo bas ni kreirali nesto

MHDP
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
07. lipnja 2026. u 21:38

Igraju Perišić i Marco ali nemaju sa kim. Isto ko i Modrić u sredini. 

Kovačić je skroz kriminalan. Možda nije trebao ni ić. 

Kramarić na ofenzivnom nema šta tražit ako je ovakva situacija oko njega. 

Budimir je neupotrebljiv. 

Sa ova 3 igrača je ovo jako loše. 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.355
07. lipnja 2026. u 21:38

Pa valjda i on ima oči i VALJDA vidi.

Kovačić je odigrao 2 utakmice za klub u godinu dana, ne možeš ga ti u 2 prijateljske vratit da bude na razini za Engleze. Ne možeš, nema teoretske šanse.

Samo tratiš minute za uigravanje onih koji trebaju startati.

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
07. lipnja 2026. u 21:38

goldenboy je napisao/la:

Mislim da ipak nije bio problem igranje s 3 stopera.

Vidi cijeli citat


Gotovo nikad nije problem u formacijama, taktici i treneru opcenito. Gotovo uvijek je problem u igracima. Igraci nam jednostavno nemaju potrebnu kvalitetu, a posebno je bolno koliko smo uzasno spori.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
07. lipnja 2026. u 21:39

to je to od utakmice

nismo vidjeli ništa 

ide 10 zamjena i ulazi se u lutriju, gdje može završiti bilo kojim rezultatom, ali se iz toga ne mogu izvući nikakvi zaključci

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:39

Imal dalic muda na sp iznijeti ovakvu postavu

 

Livakovic

Stanisic-sutalo-vuskovic-gvardiol

Sucic-baturina 

Pasalic-Fruk-Perisic

Matanovic

 

Ove starkelje svakako ne mogu meda a ovi sigurno bi nešto i pokazali.

greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
07. lipnja 2026. u 21:40

Odmah na poluvremenu: Matanović, P Sučić , Baturina, Vlašić/Fruk/Pašalić umjesto Krame, Modrića, Budimira i Perije i to će već biti bolje.

A Kovu se dovodi u formu jbg... Treba se istrpiti. 

[uredio greenhorn - 07. lipnja 2026. u 21:40]
Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
07. lipnja 2026. u 21:40

Najbolji alibi za izbornika, nemamo igrace 🎉

HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
07. lipnja 2026. u 21:40

Odoh iznjeti unosne prinose na donošenim tvrdnjama... 

[uredio HerojUlice25 - 07. lipnja 2026. u 22:43]
Zapadni Mostar
Zapadni Mostar
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2021.
Poruka: 823
07. lipnja 2026. u 21:40

Budimir je imao zicer s dva metra,gol je širok 7 metara..Al jbg,lik promašuje dva mrtvaca i dvije utakmice..Vidjećemo sad Matanovića..Valjda će netko proradit od napadača..Inače igra očekivano sporija,i nekonkretna protiv slovenskih 4-4-2..Krama isto nevidljiv..Kova sigurno neće biti starter..

123
...
171819
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije