Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
434445
...
474849
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
08. lipnja 2026. u 00:21

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Kolicina serendanja po Dalicu je nevjerojatna cak i za Hrvateke.

Zivo me zanima odakle su ljudi koji toliko seru po Dalicu, koja im je razina obrazovanja, imaju li 10tisuca eura ustedjevine i cime se bave u zivotu

Vidi cijeli citat

Navodno na ulazu u neku medjugorsku crkvu pise: "Sacuvaj nas Boze kuge i hrvatskih forum izbornika"

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
08. lipnja 2026. u 00:22

tomicavonbismarck je napisao/la:

Livakovic Stanisic Vuškovic Šutalo Gvardiol. Kad vec bekove nije poveo 

P. Sucic Baturina Mario Pasalic Marco Pasalic Vlasic naprid Budimir.

Ako mu ne bude ovakva postava protiv Engleske primit ćemo 5 komada dok si reka keks i necemo ni panamu dobit.

Vidi cijeli citat

Ovi bi isto primili.

Vidjet cemo kakvu taktiku ce smisliti za Engleze, garantiram da ce sve senatore staviti u prvih 11 pa kako ispadne.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
08. lipnja 2026. u 00:32

Sneeweis je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Kolicina serendanja po Dalicu je nevjerojatna cak i za Hrvateke.

Zivo me zanima odakle su ljudi koji toliko seru po Dalicu, koja im je razina obrazovanja, imaju li 10tisuca eura ustedjevine i cime se bave u zivotu

Vidi cijeli citat

Navodno na ulazu u neku medjugorsku crkvu pise: "Sacuvaj nas Boze kuge i hrvatskih forum izbornika"

Vidi cijeli citat


A ček šta je dalic sveta krava pa se ne smije kritizirati po njemu? Činjenica je da s njim već duže vrijeme ne igramo nikakav nogomet i to nije neka tajna. Da mi dobro igramo nebi po dalicu srao niko, ali s obzirom da ne igramo. Sranje po dalicu je opravdano.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.139
08. lipnja 2026. u 00:35

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Sneeweis je napisao/la:

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Kolicina serendanja po Dalicu je nevjerojatna cak i za Hrvateke.

Zivo me zanima odakle su ljudi koji toliko seru po Dalicu, koja im je razina obrazovanja, imaju li 10tisuca eura ustedjevine i cime se bave u zivotu

Vidi cijeli citat

Navodno na ulazu u neku medjugorsku crkvu pise: "Sacuvaj nas Boze kuge i hrvatskih forum izbornika"

Vidi cijeli citat


A ček šta je dalic sveta krava pa se ne smije kritizirati po njemu? Činjenica je da s njim već duže vrijeme ne igramo nikakav nogomet i to nije neka tajna. Da mi dobro igramo nebi po dalicu srao niko, ali s obzirom da ne igramo. Sranje po dalicu je opravdano.

Vidi cijeli citat


To nije istina. Kvalifikacije smo odigrali jako dobro. 

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
08. lipnja 2026. u 00:40

Lukass je napisao/la:

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Vidi cijeli citat

Pa nije li se zazivalo tih 3-5-2 i kritiziralo Dalica sto to ne uvodi? I sad kad to igra, sad ga se kritizira sto je to uveo i zaziva povratak na 4-2-3-1 

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
08. lipnja 2026. u 00:45

Ne igramo dobro duže vrijeme, a kvalifikacije odrađene bez poraza, 22 boda od 24, gol razlika +22. Razmaženi ste. Ali zapamtite da je Dalić postavio taj standard. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.139
08. lipnja 2026. u 00:55

Sneeweis je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Vidi cijeli citat

Pa nije li se zazivalo tih 3-5-2 i kritiziralo Dalica sto to ne uvodi? I sad kad to igra, sad ga se kritizira sto je to uveo i zaziva povratak na 4-2-3-1 

Vidi cijeli citat


Znalci su zazivali. Ovi sa diplomom managera i FIFE na playstationu.

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.139
08. lipnja 2026. u 00:57

Zaboravih spomenut i ove koji slušaju znalce sa podcasta. Ima ih tu hrpa. Prepoznat će se. 

vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
08. lipnja 2026. u 01:37

CROphantom93 je napisao/la:

Ček, ak imam cenera na računu mogu srat po njemu? 

Kaj se tiče prvenstva, njušim debakl, pogotovo ako ce forsirati Kovu.

Vidi cijeli citat


Ufff, dobro je. Taman neki dan na računu prešlo 11 tisuća, sad mogu u miru komentirati prvenstvo. Samo moram pazit da ne potrošim previše u ova dva tjedna.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
08. lipnja 2026. u 01:52

Cholo je napisao/la:

Ne igramo dobro duže vrijeme, a kvalifikacije odrađene bez poraza, 22 boda od 24, gol razlika +22. Razmaženi ste. Ali zapamtite da je Dalić postavio taj standard. 

Vidi cijeli citat

 dobili jednu od najlaksih grupa u povijesti reprezentacije za otići na neko sp normalno da će se takve kvalifikacije odraditi u takvoj skupini bez poraza tako da nije neko mjerilo a kamoli uspjeh. Gleda se sadnjost prika a ne šta je bilo prije 8 odnosno 4 godine.. 

123
...
434445
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije