Nije mi jasno kako neko uopšte može da brani idiote iz UF??!! Jesu li to isti "momci" koji su - u ime odbrane Srpstva valjda? - izboli onog klinca, navijača FK Voždovac?? Jeb.ote, Voždovac!!??? Pa, koji su oni skrivili???
Ja mislim da je prekršaj kad psuješ majku Šiptaru. Ili Hrvatu. Ili "Turčinu". I slažem se sa tim da te malo pošalju na radnu akciju, ako si već toliki kreten. Dodji na stadion, oderi grlo za svoj tim, ali nemoj da glumiš nekog patriotu srpskog tako što ćeš psovati Šiptare, Turke, Hrvate, Bosance, ...Voždovac!?!?!?
Nemoj da neko sad iskonstruiše ovaj moj odgovor kao da napadam samo srpske navijače. Daleko od toga! Panduri bi isto tako morali da reaguju ako novopazarska "torcida" krene da skandira stihove iz Kurana. Ili, ne daj Bože, opet izvešaju transparent gde se veliča Islam. Šta uopšte ima Islam sa fudbalom!!???
Priznajem da sam krajnje subjektivan u svemu ovome. Jer, ja bih da gledam fudbal!!! Zabole me i za Islam i za Pravoslavlje, za Katoličanstvo i za komunizam... jer bih da gledam fudbal, narode... fudbal.