Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 23:44
Ponjavic je napisao/la:
shonnejf je napisao/la:

 @ laki

 povezanost je tome shto su navijachi izgleda najveci problem drzhave... pogledaj vesti, josh da nije bilo onog sranja u paracinu...

 pos.erem im se na ustav je.bo ih ustav

 sam si rekao imamo vecih problema u drzhavi...npr.uopshte ne znamo gde zhivimo  tj.dokle su nam granice... ali bitno da u ustavu pishe da je sve sjajno i da je kosovo srce srbije...

Vidi cijeli citat


Odakle ti to da su navijaci najveci problem drzave? Niti su niti su ikada bili, niti po ijednom potezu vlasti mozes da steknes takav utisak!
 Stadioni ne smeju da budu meka za rasizam i huliganizam itd. Ako su ti delikti kaznjivi na ulici onda moraju da budu kazanjivi i na stadionima. Huliganizam jos vise. Nije u pitanju bezbednost dve strane vec i trecih lica koja se nalaze na licu mesta.
Meni nije jasno zasto je od 37 privedenih za izigravanje duhova u cacku zadrzano samo 8?

I ne vidim kakve veze ovo ima sa donosenjem ustava. Ovo je cisto postupanje po zakonu.

 Hoces da kazes da zbog donosenja ustava i problema sa Kosmetom ne treba da se ciste ulice i stadioni od huligana?
Vidi cijeli citat
 

 ne nego hocu da kazhem da zbog donoshenja ustava zhele da se uvuku u dupe ugljaninu i novopazarcima

 stichem takav utisak vec dugo vremena, ali kad nishta drugo ne rade nego hapse navijache...ok chachak retardirana akcija jer im je dala svima povod da krenu u medijski obrachun sa navijachima ali ovo na banjici

 definishi mi huliganizam ako ja nekome je... mamu jel to huliganizam ili je samo ako mu je... mamu tursku....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
20. listopada 2006. u 00:09
@Grn i Shonnejf

Naravno da psovanje nije  delikt za koji se dobija zatvor. ALi stavljanje belih kapa jeste!  Huliganizam nje psovanje, vec  tuce na stadionima, lomljenje stolica isl. A cini mi se da su radovci tome veoma skloni. naravno, nema nista nepravednije nago kad nevin covek zavrsi u zatvoru i nadam se da toga nece biti. Ali oni gore sa slike koji nalecu na policiju, definitivno treba da zavrse sa nekom kaznom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
20. listopada 2006. u 00:13
Ta slika je stara po prilicno.
Ovde je bio plan da se radovci pokusaju privesti kako bi oni napali policiju da bi se isprovocirali jer se zna kakvi su.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
20. listopada 2006. u 06:46

 Nije mi jasno kako neko uopšte može da brani idiote iz UF??!! Jesu li to isti "momci" koji su - u ime odbrane Srpstva valjda? - izboli onog klinca, navijača FK Voždovac?? Jeb.ote, Voždovac!!??? Pa, koji su oni skrivili???   

Ja mislim da je prekršaj kad psuješ majku Šiptaru. Ili Hrvatu. Ili "Turčinu". I slažem se sa tim da te malo pošalju na radnu akciju, ako si već toliki kreten. Dodji na stadion, oderi grlo za svoj tim, ali nemoj da glumiš nekog patriotu srpskog tako što ćeš psovati Šiptare, Turke, Hrvate, Bosance, ...Voždovac!?!?!?

Nemoj da neko sad iskonstruiše ovaj moj odgovor kao da napadam samo srpske navijače. Daleko od toga! Panduri bi isto tako morali da reaguju ako novopazarska "torcida" krene da skandira stihove iz Kurana. Ili, ne daj Bože, opet izvešaju transparent gde se veliča Islam. Šta uopšte ima Islam sa fudbalom!!???

Priznajem da sam krajnje subjektivan u svemu ovome. Jer, ja bih da gledam fudbal!!! Zabole me i za Islam i za Pravoslavlje, za Katoličanstvo i za komunizam... jer bih da gledam fudbal, narode... fudbal.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
20. listopada 2006. u 08:40

 @NYC

prijatelju, u pogresnoj crkvi si nasao da se molis

Ti bi da u Srbiji gledas fudbal?! 

Idi, molim te, pa ovo je smehotresna olimpijada....

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
20. listopada 2006. u 08:45
Da se vratimo na temu , za vikend se igraju utakmice  10. kola, sve utakmice se igraju u subotu od 14.00 h, osim derbija dosadašnjeg dela prvenstva, koji se igra na "Marakani" od 18.00 h /TV RTS2) :

Crvena zvezda - OFK Beograd
Hajduk - Partizan
Smederevo - Vojvodina
Voždovac - Mladost
Zemun - Banat
Borac - Bežanija
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
20. listopada 2006. u 08:51


Crvena zvezda - OFK Beograd  X
Hajduk - Partizan    2
Smederevo - Vojvodina     1
Vozdovac - Mladost         2
Zemun - Banat        X
Borac - Bezanija       1
 
[uredio laki]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.11.2005.
Poruka: 1.164
20. listopada 2006. u 09:04
Crvena Zvezda-OFK 2
Ko ne plati na mostu platice na cupriji
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.05.2006.
Poruka: 881
20. listopada 2006. u 09:12
 Crvena zvezda - OFK Beograd  X
Hajduk - Partizan    X
Smederevo - Vojvodina     1
Vozdovac - Mladost         X
Zemun - Banat        X
Borac - Bezanija       X
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
20. listopada 2006. u 10:01
 Crvena zvezda - OFK Beograd  1
Hajduk - Partizan    bice borba za 2,valjda je pored psihologa dosao i psihijatar
Smederevo - Vojvodina     2,bata kankan je iskesirao
Vozdovac - Mladost         X
Zemun - Banat        2
Borac - Bezanija       x