Meridian Super liga Srbije 2007/08

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 19:14
 U prvom poluvremenu stream 50 kbps; sad, 150! Otiso narod, ima pametnija posla!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 19:16

NYC je napisao/la:
 U prvom poluvremenu stream 50 kbps; sad, 150! Otiso narod, ima pametnija posla!
Vidi cijeli citat
 

a oni koji nemaju (hint, hint!) jos gledaju

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 19:19
 Mile, Delije su vec godinama "pobratimi" sa grupom Gate 7 (Olyjevi). Cesto su zajedno na gostovanjima po Evropi, a isto tako se posecuju medjusobno na relaciji Bgd-Atina.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
21. listopada 2006. u 19:20
 Tutoric umesto Gaja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
21. listopada 2006. u 19:23

 

d¾on vejn je napisao/la:
 pitanje za grobare....po va¹em mi¹ljenju koji je najbolji mladi igraè partizana , recimo do 19, 20 god, i koji su mu realni dometi??
Vidi cijeli citat
  

 Stevan Jovetic,2.11.1989.

 
 

 

 

 

 
 

   
[uredio DzoniPFC]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 19:23
 Sta, hint, hint? Nista ne shvatam!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
21. listopada 2006. u 19:24
 hvala dzoni!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
21. listopada 2006. u 19:27
Auu Dzoni ala si je opravio(stranicu), svaka ti cast! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.12.2005.
Poruka: 1.535
21. listopada 2006. u 19:28

kakve cene karata.sto se zalite?a ona ljubav prema klubu?

vidio sam ailtona sa ona druga dva brazilca uknezu i covjek dok sjedi ispuni onu stolicu koja je porilicno obla...iskreno i neprimjetih da igra covjek.ofk je bolji i trba da dobije ovu trkmu.

probudjeni su oni ali jednostavno nemaju pojma.nikad gora ekipau istoriji.da nemaju dobrog trenera koji je to shvatio  pa se ne zalece,i da nisu u zvezdinim  dresovima bili bi 8-10 mjesta.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
21. listopada 2006. u 19:28

andrija Nis je napisao/la:
Auu Dzoni ala si je opravio(stranicu), svaka ti cast! 
Vidi cijeli citat
 

 

Mrzim kad mi se ovo desi

  • Najnovije
  • Najčitanije