Meridian Super liga Srbije 2007/08

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 19:32
 Auuu, narode, koji ocaj! Gujo, ipak ne mogu da verujem da smo ovoliko losi!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 19:32

NYC je napisao/la:
 Sta, hint, hint? Nista ne shvatam!
Vidi cijeli citat
 

gospod'ne prof'sore...nemjote tako

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 19:33

NYC je napisao/la:
 Mile, Delije su vec godinama "pobratimi" sa grupom Gate 7 (Olyjevi). Cesto su zajedno na gostovanjima po Evropi, a isto tako se posecuju medjusobno na relaciji Bgd-Atina.
Vidi cijeli citat
 

koji imaju ulogu topdzija, a koji furundzija?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 19:34
NYC je napisao/la:
 Auuu, narode, koji ocaj! Gujo, ipak ne mogu da verujem da smo ovoliko losi!
Vidi cijeli citat


Nisi ih video uzivo, e to je tek ocaj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
21. listopada 2006. u 19:35
Mile je napisao/la:

NYC je napisao/la:
 Mile, Delije su vec godinama "pobratimi" sa grupom Gate 7 (Olyjevi). Cesto su zajedno na gostovanjima po Evropi, a isto tako se posecuju medjusobno na relaciji Bgd-Atina.
Vidi cijeli citat
 

koji imaju ulogu topdzija, a koji furundzija?

Vidi cijeli citat

menjaju uloge na nedelju dana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 19:36
@ DzoniPFC

Hoces li cvikcangle
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.12.2005.
Poruka: 1.535
21. listopada 2006. u 19:36
 ja jesam.i ovo je jos ocajnije.ailton pretrcao 10 metara u cugu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 19:36
andrija Nis je napisao/la:
Mile je napisao/la:

NYC je napisao/la:
 Mile, Delije su vec godinama "pobratimi" sa grupom Gate 7 (Olyjevi). Cesto su zajedno na gostovanjima po Evropi, a isto tako se posecuju medjusobno na relaciji Bgd-Atina.
Vidi cijeli citat
 

koji imaju ulogu topdzija, a koji furundzija?

Vidi cijeli citat

menjaju uloge na nedelju dana
Vidi cijeli citat
 

pa da...vole i jedni i drugi give and receive!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 19:38
Ako Klemente jos jednom pozove Trisovica u reprzentaciju neka se nosi u tri pichke materine.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
21. listopada 2006. u 19:39
Mile je napisao/la:

jedni i drugi give and receive!

Vidi cijeli citat

Umetnost davanja...a i primanja
Delije&Gate 7

  • Najnovije
  • Najčitanije