Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
21. kolovoza 2007. u 12:16
Ponjavic je napisao/la:
Uf, to nije dobro. Krasic nam je mnogo bitan igrac. Bez njegai Stankovica, vezni red ce biti poprilicno oslabljen. Srecom, tu je vaskrsli Koroman da sredi situaciju Wink

...........Pantelic...............Jovanovic(Lazovic)


...Koroman.........................................Jankovic

................Kovacevic........Kuzmanovic(Smiljanic)

Dragutinovic...Krstajic...Vidic.....Rukavina

.....................Stojkovic

Otprilike, ocekujem ovakvu postavku.
Vidi cijeli citat
 
ebao te PantelicConfused
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
21. kolovoza 2007. u 12:31
Schintor je napisao/la:
i ja ponja ocekujem tu
mada bih volio ovu da vidim

                      Jovanovic
    Lazovic                          Jankovic
                    Kuzmanovic
          
             Kovacevic        Smiljanic

  Tosic                                     Kolarov
                  Ivanovic       Vidic
                    
                         Kahriman
                                    
Vidi cijeli citat


Ivanovic nije pozvan ali i ja bih ga rado video u timu. Kolarov je levi bek a Kuzmanovic zadnji vezni. Bilo bi mnogo da igraju i Kovacevic i Smiljanic i kuzmanovic.

Pantelic ce sigurno biti u timu. Pored toga sto je kvalitetniji od konkurencije, igraca sa takvim srcem nismo imali-- nikada!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
21. kolovoza 2007. u 12:45

Ako je tacno ovo za Krasica, to nista ne valja. Taman smo posle 20 godina dobili pravu stvar na sredini terena. Plasim se samo da Klemente ne pocne sa gomilom defanzivnih veznjaka (Kuzmanovic, Kovacevic, mozda i Duljaj, pa cak i Smiljanic) - u tom slucaju bi Jankovic morao dosta da se vraca unazad, a moj je utisak da se on tu ne snalazi bas najbolje. To je onda vidjen X.

U svakom slucaju, treba se nadati pobedi - Belgijanci su nam zadnjih godina redovne musterije. Sa Krasicem i Zigicem ne bih imao nikakvih dilema, ali i ovako mislim da smo blizi pobedi.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
21. kolovoza 2007. u 12:47
a nista onda ispada tosic a kolarov na lijevu a rukavina desnu stranu !

ma svima je jasno da ce patelic,dragutinovic,krstajic,stojkovic,vidic biti u timu 99% ... tu se dodaju Zigic i Stankovic
ovih 7 igraca su standardni kod spanca 
ostalih 4 su lutrija

posto je polovica kvalifikacija za EP mislim da bi bilo vec vrijeme da se zna standardnih 11 u repki ! ako smo iskreni oni se jos traze! sredina terena je najneizvijesnija.
ergic,kuzmanovic,jankovic,krasic,kovacevic,duljaj,smiljanic
koroman,stankovic

niko od ovih igraca sem stankovica nije odigrao sve tekme u kvalifikacijama!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
21. kolovoza 2007. u 12:49
Dule Savic je napisao/la:

Ako je tacno ovo za Krasica, to nista ne valja. Taman smo posle 20 godina dobili pravu stvar na sredini terena. Plasim se samo da Klemente ne pocne sa gomilom defanzivnih veznjaka (Kuzmanovic, Kovacevic, mozda i Duljaj, pa cak i Smiljanic) - u tom slucaju bi Jankovic morao dosta da se vraca unazad, a moj je utisak da se on tu ne snalazi bas najbolje. To je onda vidjen X.

U svakom slucaju, treba se nadati pobedi - Belgijanci su nam zadnjih godina redovne musterije. Sa Krasicem i Zigicem ne bih imao nikakvih dilema, ali i ovako mislim da smo blizi pobedi.

Vidi cijeli citat


dali mislis da je Ergic ofenzivniji od Kuzmanovica?
ili koga bi ti stavio u sredinu da si trener? koromana?
jedino je on jos ostao kao opcija!
[uredio Schintor - 21. kolovoza 2007. u 12:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
21. kolovoza 2007. u 12:52
Schintor je napisao/la:
Dule Savic je napisao/la:

Ako je tacno ovo za Krasica, to nista ne valja. Taman smo posle 20 godina dobili pravu stvar na sredini terena. Plasim se samo da Klemente ne pocne sa gomilom defanzivnih veznjaka (Kuzmanovic, Kovacevic, mozda i Duljaj, pa cak i Smiljanic) - u tom slucaju bi Jankovic morao dosta da se vraca unazad, a moj je utisak da se on tu ne snalazi bas najbolje. To je onda vidjen X.

U svakom slucaju, treba se nadati pobedi - Belgijanci su nam zadnjih godina redovne musterije. Sa Krasicem i Zigicem ne bih imao nikakvih dilema, ali i ovako mislim da smo blizi pobedi.

Vidi cijeli citat


dali mislis da je Ergic ofenzivniji od Kuzmanovica?
ili koga bi ti stavio u sredinu da si trener? koromana?
jedino je on jos ostao kao opcija!
Vidi cijeli citat


nisam Dile Savic, ali moj odgovor je nedvosmislen- KOROMAN!!! Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
21. kolovoza 2007. u 12:57
Ne radi se o tome koga bih ja stavio - mozda nisam bio dovoljno jasan: Krasic je tu nezamenjiv. A ako bih vec morao da biram, stavio bih nekoga ofanzivnijeg u vezu svakako (valjda je jasno da moramo da napadnemo odmah), pa makar i Koromana.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
21. kolovoza 2007. u 13:12
shintor zgic ne igra zbog povrede
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
21. kolovoza 2007. u 13:18
Dule Savic je napisao/la:

Ako je tacno ovo za Krasica, to nista ne valja. Taman smo posle 20 godina dobili pravu stvar na sredini terena....

Vidi cijeli citat


Kako 20 godina, sta vezni red sa Jugovicem, Savicevicem, Piksijem i Jokanovicem (igrao je veznog, ako se ne varam) nije valjao???

Pa bolji necete imati nikada, realno.
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
21. kolovoza 2007. u 14:08

Raste pažnja za meč Belgija-Srbija

fssrb.org.yu
fssrb.org.yu

Dan pre utakmice sa Belgijom fudbalska reprezentacija Srbije treniraće jedini put na stadionu Kralj Boduen, na kojem će se igrati meč. Trening je zakazan za 19 časova, kada će se srpski reprezentativci prvi put sresti sa belgijskim novinarima.

Reprezentacija će u utorak u 13 časova imati zvanični susret sa medijima. U Belgiju je u ponedeljak doputovalo 23 snimatelja, fotoreportera i novinara. Tokom puta preko Minhena dogodila su se dva događaja interesantnija od ostalih. Na minhenskom aerodromu nije dozvoljeno ukrcavanje fotoreporteru Večernjih Novosti. Na kontrolnom punktu zabranjeno mu je unošenje stativa za foto aparat uz objašnjenje da "time može da ubije pilota"LOL. Stativ je ubačen u avionski prtljag pa je novinarska grupa bila kompletna kasnije istog dana.

Na putu od aerodroma do hotela u centru belgijske prestonice vodič je pokazao sedište NATO-a i ambasadu SAD. U tim momentima čuo se poneki zvižduk sto je izazvalo osmeh dvojice Belgijanaca koji su pratili grupu.

Novinarska grupa prvi važniji zadatak ima u ranim popodnevnim časovima u hotelu Radison SAS, takođe blizu samog centra. Pored selektora Klementea biće prisutan i kapiten Mladen Krstajić.

Za razliku od ponedeljka kada o meču nije bilo nijednog reda u lokalnim novinama, novine u izdanju od utorka donose više detalja o utakmici. Dnevnik L Soar pretpostavlja da će utakmici prisustvovati između 25 i 30 hiljada gledalaca. Stanje među crvenim đavolima nije idealno. Povređen je defanzivac Van Bajten a tema je i zašto je na pripreme zakaznio Vensan Kompani. Pored Van Bajtena, sigurno će odsustvovati i Filip Kleman i Jele Van Dame, a selektor Rene Vanderejken kao jedinu zamenu pozvao je veterana Anderlehta Barta Hora. Tridesetčetvorogodišnji Hor, koji igra na levom krilu, je svoj poslednji nastup za "Crvene Đavole" zabeležio u novembru 2006.

Prvom treningu prisustvovalo je 19 igrača od čega trojica golmana. Više od pola strane zauzeo je intervju sa Milanom Jovanovićem, igračem Standarda.

fssrb.org.yu
fssrb.org.yu
Selektor Havijer Klemente neće verovatno moći da računa na Miloša Krasića. On i dalje oseća posledice povrede zadnje lože koju je doživeo na šampionatu mladih evropskih reprezentacija u Holandiji ranije ove godine.

Odvojeni od ostalih radili su i Ivica Dragutinović, Nemanja Vidić i Milan Jovanović koji su imali klupske obaveze duže od većine ostalih fudbalera. Član Lansa Nenad Kovačević je sa strane posmatrao jednočasovni trening, jer je u ponedeljak pre podne "istrčao" svoju normu za taj dan.

U utorak u 15 časova zakazan je susret sa konzulom Srbije, jer ambasador još nije imenovan. Ipak i Belgijanci imaju problema u "administraciji". Zbog sukoba flamanske i valonske struje u parlamentu još nije izabrana Vlada Belgije. U Srbiji dobro znaju takvu situaciju jer se pretpostavlja da bi i ovde moglo doći do parlamentarne krize.

Vreme u glavnom gradu Belgije je oblačno bez vetra uz dvadesetak stepeni. Očekuje se kiša i u utorak i u sredu u vreme odigravanja utakmice.

Reprezentacija Srbije igraće u belim dresovima, a debitant Milan Smiljanić nosiće broj 2.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije