2011 NFL season

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
02. listopada 2011. u 20:23
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
02. listopada 2011. u 20:25
Koji glup penalty teksašanina 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
02. listopada 2011. u 20:50

Texansi blokiraju FG, čovjek pokupi loptu i krene trčati za TD, a jedan od njegovih iz čista mira gurne Steelera u leđa iako čovjeka s loptom ne može nitko stići.

Propade TD bezveze, a bio bi to prvi blokirani FG vraćen za TD za franšizu Texansa u povijesti!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
02. listopada 2011. u 20:54
Najveći uspjeh Steelersa u ovoj sezoni će biti ako Ben preživi do kraja bez težih ozljeda.
OLine je najgori u ligi, Ben se svaki passing play mora vaditi iz govana.

Ne razumijem kako Texansi vode samo s 3. Po igri su trebali imati 2TD viška.
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:02
russellosk je napisao/la:
ima tu coobah još puno za igrat
Vidi cijeli citat

Je ima....i previše
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
02. listopada 2011. u 21:03
coobah je napisao/la:
russellosk je napisao/la:
ima tu coobah još puno za igrat
Vidi cijeli citat

Je ima....i previše
Vidi cijeli citat


pregaziše ih
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:05
russellosk je napisao/la:
coobah je napisao/la:
russellosk je napisao/la:
ima tu coobah još puno za igrat
Vidi cijeli citat

Je ima....i previše
Vidi cijeli citat


pregaziše ih
Vidi cijeli citat

Ma šuti...ja vato Lionse i na nizu i na kladari.
Trebo sam ih još i na preživaču odigrati pun doživljaj,,,,
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
02. listopada 2011. u 21:19
lavovi se vracaju coobah
vidi ovog ludjaka iz titana 100yd int return
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
02. listopada 2011. u 21:20
suck for Luck natjecanje.
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
02. listopada 2011. u 21:30
russellosk je napisao/la:
lavovi se vracaju coobah
vidi ovog ludjaka iz titana 100yd int return
Vidi cijeli citat

Ma šta ne kažeš....

A u kurac...čim ja obratim pažnju neko sranje.
15 yds penalty i 1st down i osvojeno pla terena za Dallas.
Vraćam se na Juve.Milan
[uredio coobah - 02. listopada 2011. u 21:31]
Ceterum censeo HNLem esse delendam
  • Najnovije
  • Najčitanije