2011 NFL season

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
16. siječnja 2012. u 14:24
Marko Marušić je napisao/la:

...bude li napad kao jucer nemaju sanse, jer ce brady imat previse sansi...
Vidi cijeli citat


protiv Texansa su Ravensi puntali 9 puta, od toga je 8 puta bilo 3&out!!! istina da je obrana Texansa brutalno dobra, ali ipak, kad imaš 15 posjeda na utakmici, nemreš u 60% slučajeva puntati...zapravo, možeš kad igraš protiv T.J. Yatesa, ali protiv Bradya je svaki 3&out koban


Marko Marušić je napisao/la:

...rekao bi da je kljuc utakmice na liniji...
Vidi cijeli citat


točno (kao i u velikoj većini utakmica)!

bez pritiska na Bradya - nemaš šanse...
bez run game u napadu - nemaš šanse...

finta je da Ravensi moraju izdominirati line of scrimmage da bi dobili utakmicu...Patriotsi samo moraju održati ravnotežu!
Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
16. siječnja 2012. u 18:05
Očekujem i navijam da se u Super Bowlu sastanu Ravensi i Giantsi.
Ma u principu mi je svejedno,samo da Ravensi osvoje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
16. siječnja 2012. u 22:19
slazem se da je 49ers obrana mozda i najjaca u ligi,ali......O line Giantsa je brutalno dobar.
Pitanje je kako će riješiti ninersi pritisak na Smitha u svom Oline-u.
Domaca tekma je prednost,ali Gmen se dizu na ocigled svaku tekmu,rastu i rastu i rastu.
Velika prednos Eli je ta da ima osdvojen Superbowl i puno vise tekmi u nogama od Smitha, isto tako cini mi se da Bradshaw igra odlicno i da se dize,ako se digne na razinu Gore-a ili bar na recimo 80% Goreovih mogucnosti, Giantsi su onda u ogromnoj prednosti, prije svega na reciever opcije koje imaju.Nicks,Cruz i Manningham su odlicni igrači i definitvno u formi,taman kad jedan malo padne drugi se dize.
I da....Ipak je tu Coughlin, stari prdonja ,koji isto tako ima SB osvojen i cak je fakin Jacsonville dogurao do Champ gamea
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
17. siječnja 2012. u 01:09
da stvarno, ciji je rob ninkovic...nas ili njiov?  silovao broncose u prvom poluvremenu
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 412
17. siječnja 2012. u 01:35
goikoetxea je napisao/la:
da stvarno, ciji je rob ninkovic...nas ili njiov?  silovao broncose u prvom poluvremenu
Vidi cijeli citat





Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
17. siječnja 2012. u 03:01
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
17. siječnja 2012. u 09:47
angelus je napisao/la:
izgleda da Tebow ostaje starter i slijedece sezone ...
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fox-elway-agree-tim-tebow-earned-start-2012-221258523.html
Vidi cijeli citat


logično da ostaje starter, zaslužio je...ionako Broncosi nemaju visok pick pa da ubodu mrcinu od QB-a!

Tebow je pokazao određeni napredak u svojim dodavanjima, ali je to još daleko od pravog NFL QB-a...zapravo, za Broncose bi bilo odlično da imaju jednog solidnog passing QB-a, a da je Tebow rezerva sa svojim option napadom (pa da ulazi na 3rd&5, i naravno - u zadnjoj četvrtini)
Big Mo
Big Mo
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 606
17. siječnja 2012. u 13:56
Bile su neke priče da će se Ray Lewis povući, ako Ravensi osvoje Super Bowl.
Šta mislite koliko dugo on još može igrati na vrhunskoj razini?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
17. siječnja 2012. u 14:20
Big Mo je napisao/la:
Bile su neke priče da će se Ray Lewis povući, ako Ravensi osvoje Super Bowl.
Šta mislite koliko dugo on još može igrati na vrhunskoj razini?
Vidi cijeli citat


mislim da ne puno, igra izrazito zahtjevnu poziciju i već se ove sezone pokazalo da tijelo ne izdržava postavljene napore
btw, on je meni jedan od najiritantnijih igrača u nfl-u
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
17. siječnja 2012. u 14:20

moze on jos igrat. nije na vrhu fizicki, ali covjek bolesnom upornoscu radi na svom tijelu, zato se to bas i ne vidi. sad kad je pauzirao radi ozljede se to malo vidilo u narednim utakmicama... pod jos mislim tu na jos godinu dvije eventualno.

ali covjek je defenzivni qb na terenu, pa je tu vise stvar u zvanju akcija na terenu i promjenama prije snapa...

ako nekim slucajem osvoje, ja imam dojam da je reed blize mirovini od njega... jer je vec to najavljivao i jer ima nekih kronicnih problema sa sitnim ozljedama... neki zivac u vratu, rame i slicno...

[uredio Marko Marušić - 17. siječnja 2012. u 14:22]
  • Najnovije
  • Najčitanije