Liga prvaka 2011/12

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.092
18. ožujka 2012. u 18:32
dimnjacar je napisao/la:
Kakav Sego, Pesic je na golu
Vidi cijeli citat

Isti k... :)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 18:33
Ali prosto covjeka strah kad vidi koliko kod nas toga ovisi o Balicu, a on na zalasku.

I nista se ne radi na stvaranju igre bez Baica, ali kao podmladjujemo se godinama sa Josom i Kopljarem sut 0/10 valjda
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
18. ožujka 2012. u 18:33
dobar rezultat za uzvrat
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
18. ožujka 2012. u 18:33
kako mrzim ovakav mentalitet naših klubova...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
18. ožujka 2012. u 18:33
-1 na kraju


na kraju ok rez za uzvrat u zg
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
18. ožujka 2012. u 18:35
Zakaj jednostavno nisu mogli pobijediti? Mrzim taj mentalitet da se što manje trudi.
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
18. ožujka 2012. u 18:36
Dobar rezultat za Zagreb, ovo bi se trebalo proći bez problema.

Štrlek hladnokrvni ubojica sa 157234562 rješenja u rukama, Marić napadački isto odličan, Balić dobar ovo malo vremena što je igrao, Šego solidan (u prvom odličan, u drugom ga nigdje)... ostatak mora puno bolje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 18:36
Zato sto su chokeri

Kako ce pobijediti kad temeljni i najvazniji igrac ima sut 0/beskonacno.


Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.749
18. ožujka 2012. u 18:36
S obzirom na igru, odlično.
Kopljar kriminalan, Joso njemu uz bok. Suci neujednačenog kriterija i ovisni o publici. Tri puta (brojao) su dizali ruku za pasivan napad sekundu nakon što je publika počela fućkati. Ako izuzmemo sedmerce, krila fenomenalna (s obzirom kakve su lopte dobijali).
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2004.
Poruka: 5.277
18. ožujka 2012. u 18:37
Danas Kopljar i Joso (opet onaj stari) katastrofa ali da nije bilo ovih njemackih papaka u crnom i sa ovakvom igrom bi danas dobili minimum 5 razlike.

Kuci bi sa normalnim sudjenjem ovo Zagreb trebao sigurno proc.

  • Najnovije
  • Najčitanije