Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
28. ožujka 2012. u 01:16
markoli i kakve veze ima što ekipa ima 3 od 4 najbolja lijeva vanjska.. kako će odigrat.. s 2 lijeva vanjska ili koji k?... ebite se vi s tim sranjskim sklopom u glavi.. ste Hrvatine ili niste.. ajmo Zagrebe... ima da Arena poludi.. barem 25 decibela 
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
28. ožujka 2012. u 06:55
A neko ima najboljeg svih vremena u ekipi...
[uredio Croultras - 28. ožujka 2012. u 06:55]
Doktor baluna...
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
28. ožujka 2012. u 09:34
Zašto je većina ovdje već skinula gaće i već im je "ušao" Kiel?
Mislim da svaka tekma poćinje sa 0:0 i da na terenu treba pokazati tko je bolji......... a COZG nema drugu pravo provjeru do kraja sezone osim ove dvije tekme i to im je vrhunac sezone (ako ne uđe u F4)......
 I nadam se da će se pokazati u pravom svjetlu!
I da napokon marketing odradi pravi posao i da Arena bude puna navijača, a ne djećji vrtić, koja će biti Zagrebov 8 igrač!
I zato promjenite taj mentalni sklop spuštenih gaća, jer samo na terenu možemo pričati o tome tko je bolji zar ne?

[uredio Luckasti - 28. ožujka 2012. u 09:35]
idemo do kraja
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
28. ožujka 2012. u 09:51
Croultras je napisao/la:
A neko ima najboljeg svih vremena u ekipi...
Vidi cijeli citat


koga je vreme pregazilo ;)
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
28. ožujka 2012. u 10:09
Nije vrijeme, nego pomanjkanje treninga, no da je drugačiji ne bi bio Balić zar ne?
I sa njime takvim smo osvojili sve živo (osim Europskog zlata), pa bih molio da mi svi ovi vrhunski komentatori zbroje spisak svojih "uspjeha" od onih najbolji u pljuvanju u dalj, do onih pljuvanje po drugima!
idemo do kraja
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
28. ožujka 2012. u 10:14
Manolito je napisao/la:
Croultras je napisao/la:
A neko ima najboljeg svih vremena u ekipi...
Vidi cijeli citat


koga je vreme pregazilo ;)
Vidi cijeli citat

A ja ga i ovakvog ne bi mjenjao za pet tvojih Ilića.

Kralj ostaje kralj...
Doktor baluna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2011.
Poruka: 223
28. ožujka 2012. u 10:20
Prvo sa EP u Srbiji Francuzi su otišli kući jako rano, podbacili su 100%, nemojmo to zaboravit, zato nemojmo uzimat za ogledalo tog Omeyera, drugo Zagreb može parirat Kielu da, ali ne u izdanjima u kakvim se pokazuje u zadnje vrijeme, i što iz njega rade odgovorni, uz to što već duže vrijeme intenzivno forsiraju  Kopljara na uštrep igre, sad su počeli forsirat i  Valčića na još veći uštrep igre ,  Kopljaru je ono ako se ne varam zadnja godina obveze po ugovoru, znači slučaj je ove godine postao veoma hitan, poduzimalo se svašta ,"zabijao Omeyeru", čak je prozvan" NDVEP", ne vadi se iz igre nikako, nitko drugi pokraj njega nema šansu, Valčić igra samo zato što je zet, ili, htjeli mi to ili ne sa ovakvim tenzijama Zagreb ne može parirat evropskim klubovima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2011.
Poruka: 223
28. ožujka 2012. u 11:02
I još nešto, mene zanima  strašno kako bi izgledala Zagrebova ekipa koju vodi Balić , naravno bez ikakvih ljudskih prepreka  i naredbi od strane nadređenih, bez obzira što je on više puta izjavio da nema šanse vjerojatno iz tih razloga, da neće tim putem, iako ga je godinama onako spontano , sa strane kao igrač ,  odrađivao  u reprezentaciji ( prepreke su stavljene u većoj mjeri negdje tamo sa odlaskom Červara) to se vidi i po rezultatima zadnjeg SP i EP.  Isto tako me zanima kako bi izgledala ekipa bez Balića pogotovo na ovakvim utakmica kao što će bit ova i da li bi se onda neki konačno zapitali šta su učinili od hrvatskog rukometa.(sumnjam)
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
28. ožujka 2012. u 11:10
panjina je napisao/la:
markoli i kakve veze ima što ekipa ima 3 od 4 najbolja lijeva vanjska.. kako će odigrat.. s 2 lijeva vanjska ili koji k?... ebite se vi s tim sranjskim sklopom u glavi.. ste Hrvatine ili niste.. ajmo Zagrebe... ima da Arena poludi.. barem 25 decibela 
Vidi cijeli citat

Ma nema veze uopće. Mogu se svi navijači u Areni postavit na trepavice, Zagreb neće dobit. Realnost.
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
28. ožujka 2012. u 11:37
Zašto realnost??
Mi malo stariji sjetit ćemo se Jugoplastike 88 godine imali su brat bratu između 1-2% šansi za osvajanje kupa prvaka, pa su ga osvojili 3* zaredom!

Naš mentalitet nam izgleda zabranjuje trenirati, nadati se i poginuti na terenu za boje svoga kluba, a onda ako i padnu, pali su muški i nema trunke zamjerke pogotovo ako svi daju svojih 100%!

Ovakvima sa spuštenim gaćicama bih zabranio uopće komentirati! Pa pobogu zašto se ne nadati ?

Krajnje je vrijeme da se zapitamo zar smo toliko jadni da nam više ni nada nije dostupna???????
I zato za Balića i ekipu NAPRIJED NAŠI!
idemo do kraja