Blau Grana je napisao/la:
Sad sam gledao ovu tekmu Kiela protiv Lemga (nisam cijelu niti neznam kolikoje završilo).... Kiel je stvarno stroj ali... kad je Lemgo postavio onu famoznu obranu koje je nešto između 3-2-1 ili nekakav 3-3 e onda su malo zaštekali (u biti čini se da je i Montpelje se tako postavio kad su ih dobili)... jedino rješenje su imali da guraju Ahlmu na crtu ali ako je dobar centarhalf i ako ga dobro pokriju tada i močni Kiel se malo pomuči jer jedino Narcisse je baš ono mrcina 1-1 , Kim i Jicha se daju zaustaviti.

.
Mislim ako ZG bude igrao 6-0 da će ih ovi potopit 10 razlike..

Neznam po meni bi trebali počet s nekom "čudnijom" obranom kakvu Nijemci vjerovatno ne računaju nekakvih 5+1 da je ovaj gotovo odsječe Narcissa ili 3-2-1 da halfovi izlaze do 10m.. i sve to pod uvjetom da netko (valjda Kopljar) odigra utakmicu života na centarhalfu jer Ahl je svjetska klasa pivot... na 6-0 kadkrene prvo,drugo križanje Zagrebovi igrači će se pogubit i bit će bum bum po Šegi s 9 metara, a on naravno će skinut svaku prijestupnu Jichi i Anderssonu..
Eto tu ja mislim da je mala mala ZG šansa u tome.
I da, napad moraju igrati jakkooo dugo, umrtivt igru kao i Srbija na ep-u...Jer ako se budu išli nadtrčavat s Kielom...
Vidi cijeli citat
Svaka čast prijatelju, napokon netko tko ima jaja i tko se kuži u rukomet, a ne sa spuštenim gaćicama.
U obrani bi Zagreb trebao igrati što dublje na umaranje napada (bez Obzira što Njemci imaju na svakoj poiciji 2 igrača), i trebalo bi barem obranu igrati full grubo na granici isključenja, pošto u Europ se ne isključuje za svaki krivi pogled!
a u napadu piliti do granice pasivnog napada ili možda i sa prelaskom na 2 pivca, pošto su vanjski prilično bezopasni (osim Kopljara kojem sve ovisi o tome kakav mu je dan), tu ne mislim na Balića i Špilaera, koji se uporno guraju na prolaz ili na šut iz koraka!
I pilit svoju igru svih 60 minuta, a imati plan B, nakon što krilo primi loptu odsječi vanjskog i srednjeg, čisto da se možda malo moraju prilagoditi?
I giljati u obranu do bola! i faul na faul da izgube na tečnosti napada....
Toliko od mene