Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:47
nik je napisao/la:
e di taj mali kaleb igra, koja pozicija?

edit: ako i je srednji vanjski, molim da izmislite neku drugu poziciju jer cu razbit nesto....
Vidi cijeli citat


Srednji vanjski, najbolji igrac svijeta u `92 godistu
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 18:49
nik je napisao/la:
e di taj mali kaleb igra, koja pozicija?

edit: ako i je srednji vanjski, molim da izmislite neku drugu poziciju jer cu razbit nesto....
Vidi cijeli citat

Naravno da je srednji vanjski

Predlažem da razbiješ nekog od dvojca: Gobac, Joso
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:50
Ma bravo Ivano

nema veze za poraz, Zagreb je pokazao kvalitetu... ovi igraci ce biti trazeni itekako
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:52
jicha doskoci u 6m prije nego je ispustio loptu iz ruke... ali nikom nista
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:53
ufff kad vidim ova ozarena svapska lica...ne znaju ni koji sport gledaju
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:53
GSG 9 je napisao/la:
jicha doskoci u 6m prije nego je ispustio loptu iz ruke... ali nikom nista
Vidi cijeli citat


Tolerira se, osim ako nije Hrvatin style

Kako mi je odvratan ovaj Omeyer, uf, gnom
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:53
svaka cast deckima, odlicna sezona...j. valcic je bil prevaga...

navijam za kopenhagane dalje....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
29. travnja 2012. u 18:57
Bravo Zagreb. Gotova euro sezona. Sad idemo rasprodat ovo, pa razjebat male rukometne sredine da PH sljedeće godine ne dolazi u pitanje. Koga briga, sad ionako imamo SEHu
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:58
koja je poanta kaj mali zet igra ako ga niko nikad ne bude kupil..kome se on to pokazuje?! Pa prije ga bude neko kupil ako bude na klupi da pokaze da kvalitetno moze dodati rucnik...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 19:00
Matan und jaranen je napisao/la:
Ma bravo Ivano

nema veze za poraz, Zagreb je pokazao kvalitetu... ovi igraci ce biti trazeni itekako
Vidi cijeli citat

šte bilo s ivanom?
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
  • Najnovije
  • Najčitanije