Bodø me žuta podmornica

Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
02. kolovoza 2022. u 08:08

Dobro jutro svima

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
02. kolovoza 2022. u 08:19

Danas na poslu čekam naredbe od šefa koji je na godišnjem. Razmišljam jel mo bolje ostati do kraja na poslu ili ići kući ležat do Dinama ili mjesnih zajednica? Vaš prijedlog

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
02. kolovoza 2022. u 08:46

odgovornost je napisao/la:

Danas na poslu čekam naredbe od šefa koji je na godišnjem. Razmišljam jel mo bolje ostati do kraja na poslu ili ići kući ležat do Dinama ili mjesnih zajednica? Vaš prijedlog

Vidi cijeli citat


Ležat je uvijek dobro, a ovo ostalo ovisi o situaciji i raspoloženju.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
02. kolovoza 2022. u 11:26

odgovornost je napisao/la:

Danas na poslu čekam naredbe od šefa koji je na godišnjem. Razmišljam jel mo bolje ostati do kraja na poslu ili ići kući ležat do Dinama ili mjesnih zajednica? Vaš prijedlog

Vidi cijeli citat


Pogledat najveći i najbolji hrvatski klub pa onda na ligu mjesnih zajednica

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
02. kolovoza 2022. u 11:33

Pita za danas, a ne za četvrtak 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
02. kolovoza 2022. u 11:42

Krvav je ovaj radnički kruh, danas moram bit na poslu do 12.15 44

 

Život je kurva!

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
02. kolovoza 2022. u 11:52

basketas je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Danas na poslu čekam naredbe od šefa koji je na godišnjem. Razmišljam jel mo bolje ostati do kraja na poslu ili ići kući ležat do Dinama ili mjesnih zajednica? Vaš prijedlog

Vidi cijeli citat


Ležat je uvijek dobro, a ovo ostalo ovisi o situaciji i raspoloženju.

Vidi cijeli citat


Time što uporno ležim, podrivam ovaj truli režim...

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
02. kolovoza 2022. u 12:04

Gode mi pohvale nogometnih znalaca 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.909
02. kolovoza 2022. u 12:37

Dobar dan.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
02. kolovoza 2022. u 12:40

Dosao doma, idem odma popit pivo da dodem sebi

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
  • Najnovije
  • Najčitanije