bojangles je napisao/la:
mile,sto ljudi-sto æudi!?...
ja recimo OBO®AVAM modernu arhitekturu,minimalizam,ravne krovove...i te sheme...
i da vas ne dr¾im u neizvjesnosti-gornji projekt J Badie je-mrtvaènica...
Vidi cijeli citat
i ja volim minimalizam.zato sam iz svog stana izbacio 80% stvari koje su roditelji godinama skupljali

u dnevnom boravku imam samo tv,trosjed,dvosjed i fotelja,mali niski stolic i to je to.u mojoj sobi imam komp i sta sve ide s njim,racunar i tv,da sad ne smaram sa ostalim dijelovima stana

uglavnom minimalno stvari imam!+onaj dvosjed sto si poslao odlican!ja sam htio sebi takav jedan da kupim kao u kvadratima ali ga nije bilo kad sam kupovao

ali kupio sam opet ok.