DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2007.
Poruka: 922
25. svibnja 2012. u 21:06
To je vetruska, ima ih po gradskim sredinama, gnezdi se i Beogradu.
Ako ne odleti sama, kontaktiraj ornitologe sto pre.

evo sivog sokola na beogradskom simsu u potrazi za  plenom



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
[uredio djordje - 25. svibnja 2012. u 21:14]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
25. svibnja 2012. u 21:12
djordje je napisao/la:
To je vetruska, ima ih po gradskim sredinama, gnezdi se i Beogradu.

Ako ne odleti sama, kontaktiraj ornitologe sto pre.

Vidi cijeli citat

Ali Konf je sa sela 

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
25. svibnja 2012. u 21:13
Upravo sam nabasao na jedan članak iz prošle godine, koji opisuje kako su osječki vatrogasci spasili malu vjetrušu (Falco tinnunculus), i koja je ista kao ova naša mala beštija...po pročitanom u članku sam zaključio da sam napravio dobru stvar, jerbo ju mater ne bi pokupila (nema snage)...piše da su ju poslali u sokolarski centar u Šibenik...e da, i kazna za njeno ubijanje je 2400 kunića

p.s. mala se ohrabrila, vidi se da je bila iznemogla...sad kad smo ju nahranili i napojili, šeće se po balkonu, čak je u stilu mačke stala kod vrata i tražila da ju pustimo u stan
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
25. svibnja 2012. u 21:37

ma nije, nema zuto oko ociju...

posvadjaj se s likom koji dodje po nju oko vrste 

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
25. svibnja 2012. u 21:42
Ako je sokol bilo koje vrste, može se jedino zvati Mateo Beusan.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 22:22
Dobro a zašto ne leti?,jel još malena ili je neka rana u pitanju?

Kako reagira na ljude?jel se boji kad se približite?

Ajme što nisam bliže,odmah bih došao u izvidnicu...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
25. svibnja 2012. u 22:38
Dal ta sokolica zna da na TV upravo ide "Ciklus hrvatskog filma: Banović Strahinja"? 

WTF?!?!
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
25. svibnja 2012. u 22:46
Vatroslav Mimica je hrvatski redatelj, šta ima veze koja je tematika filma?
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 23:35
Druže,a kaj dela Phoebe?

( kad smo već kod beštijica)
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
26. svibnja 2012. u 00:15
Pitaš me za Phoebe?? Veruj mi, baš sam juče tražio nekakvog feline shrink-a!?!?! Opet taj hebeni sinkronicitet???

Hajte, umjetnici (Bo), naučnici (Mrkva) ili pak (ne)obični ljubitelji kućnih ljubimaca (Moira)... OBJASNITE!

Dakle, ova mačka ima tretman kakav bih poželeo samom sebi, bude li mi se posrećilo da se reinkarniram kao Felis Catus. 

Ono, timarimo je, mazimo, hranimo najskupljom hranom... i sve tako redom, da bi nam se ona, s vremena na vreme POSRALA na sav naš trud.!!!

Upravo juče (opet taj sinkronicitet!)  sam ustao iz postelje... a pri dnu iste ... četiri malene ali odvratne bombice, boje tamno braon, sa elementima crne!!!

Pa, ZAŠTO hebemumiša (op. cit. Mrkva) ???? Zašto, BRE, kad imaš ovde ono o čemu stotine miliona gladne dece od "Roga Afrike" pa sve do "Lažnog Zaliva" kraj Cape Towna mogu samo da SANJAJU??? Tvoj jedini napor je kako da se što bolje uglaviš medj sve one jastuke ne bi li što udobnije zaspala  (a spava, u proseku, 20 sati dnevno!!!?!?!) .

I ne, nije joj ovo prvi put. Dešavalo joj se to i ranije... jednom u 6 meseci, otprilike (ako ta "statistrika" išta znači). Dakle, tražim pomoć autentičnog cat psychic-a.
Meni ništa nije jasno.  


  • Najnovije
  • Najčitanije