o tome sam se već raspisao na FB a sad ću i ovdje,jeR sam i nakon prospavane noći ljut kao ris!
dakle,jučer popodne šećemo N-2 i ja po Lovranskoj Dragi,čista idila,divne stare kamene kuće s pogledom na Kvarner,zalazak sunca,proljeće...i kad odjedamput iz jednog dvorišta na nas-a šetali smo glavnom uličicom,-nasrne džukela.krene divlje režati i lajati,keziti zube i napadajući moje noge!!??...Jebateled,mrcina je imao nekih 30kg (mješanac rotvajlera i još nečeg),i to je trajalo nekih par minuta,on kruži oko mene,divlje laje i reži,kezi se i trza glavom prema mojim nogama a ja skakućem kao da mi netko puca pod noge...Sva je sreća da se N-2 nije usrala (ona je odrasla uz pse)...i u jednom trenutku dolazi neki starac i dozove ovu džukelu...E JEBOTE AL SAM POP******...da sam imao pištolj upucao bih njih obojicu...kao 'neće on ništa'...MA ŠTA NEĆE NIŠTA PIC** TI ******* I TEBI I GO*** OD PSA...naravno,odmah sam zvao policiju,a ovi odgovarajuć'ako vas nije ugrizao nemamo zašto dolaziti'(!!??),ja odgovoram da li biste isto postupili da je netko pucao na mene pa da me promašio?...
Uglavnom,N-2 i ja produžimo,i vraćamo se za 10'...i Opet isto,džukela istrči iz dvorišta i krene divlje lajati i režati i trzati glavom cvokoćući zubalom prema mojim nogama,a ja skakućem kao da plešem kazačok...I KRENEM URLIKATI.pi*** LI VAM M***** UBIĆU I VAS I DŽUKELU....ništa,opet dođe taj debil od vlasnika i dozove psa,koji me,ne karikiram,imao namjeru priklati.
I opet ja zovem Policiju,i opet dobivam isti odgovor.Ništa,ako nema mrtvih i priklanih,Policija 'ne izlazi na teren'.
Jebateled,ja danas protiv luđaka-vlasnika podižem tužbu,i odrat ću kretena masnom odštetom.
Pitam se i što bi bilo da je s nama bila mala nećakinja od 4g,koja je slučajno ostala na plaži...Bojim se da bi to dijete proživilo traumu za cijeli život!?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age