DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
26. svibnja 2012. u 19:04
khaderach je napisao/la:
uzmeš onog čovječuljka i ubaciš ga sa "drag and drop" u ulicu koju želiš. ulica mora imat mogućnost 3D šetnje.



to su uglavnom metropole :)



jučer springsteen 3:25 minuta. oko stadiona karte 120 eura u jednini.ipak  too much za dvoje. čekam trst...čuo sam Badlands i Wrecking ball - to je dovoljno :)
Vidi cijeli citat


???,kakvog čovječuljka?,nemam nikakakvu drag ans drop opciju...???

Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.08.2008.
Poruka: 2.404
26. svibnja 2012. u 19:53
 Pa kad kupuješ fejk kineski Ajpad na Ponte Rossu. Radi li ti tač skrin? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
26. svibnja 2012. u 21:27
trebo bi bit na zoom opciji. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
27. svibnja 2012. u 08:38
Ah, SINKRONICITET!
Moguće je da je sve izmišljeno... TEK, krenem ja, ničim izazvan, večeras da tamburam temu iz "Godfather II" . Priznajem da mi je ta tema uvek bila kičasta, tra-la-la... No, nisam ja ovde bitan. Krenem da ciguligam i pridje mi jedan penzos - ima barem 75 - i pita me, jesi li ovo slučano odabrao svirati (na čistom bodulsko-rvatskom)? Ja mu odgovorim, ma jok. ja to onako... I tu mi on krene da objašnjava kako su dva njegova unuka (usput, obojica PRISUTNI to veče u restoranu) "nastupili" u oba Godfather filma - pokaza mi potom na jednog kraćeg (nekih 165 cm.) a onda i na drugog (180 cm., otprilike)  - kao, ovaj prvi je igrao unuka Corleonovog (don Virto) - isti onaj klinac koji je prisutan kad don Vito (Marlon Brando) doživi srčku!!!  Onda je tu i drugi, koji se pojavljuje - prema njegovim rečima, ja se stvarno  ne sećam - na početku Kuma IIi, kao "Altar Boy" .

Kako god, bio je zanimljiv susret, 

P.S. Ovog prvog klinca se jako dobro sećam; tj, scene u kojoj Don Vito doživljava srčani udar. Svi oni detalji sa korom od pomorandže!  NEZABORAVNO! 
Baš je bilo veselo sresti tog klinca nakon svih ovih godina. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
27. svibnja 2012. u 09:22
A ja san mislija da je i to dete netko iz klana Coppola,baš kao i mala Sofia koja glumi Michaelovo kumče u sceni krštenja,u onom gromovitom svršetku Kuma I kad Barzini,Stacci,Moe Green i Tattaglia bivaju otpremljeni u Večna Lovišta

Eh Kum I i II,svaki mi dan padne na pamet barem neka od genijalnih misli...that's only bussiness!

Btw i nema nikakve veze s Kumom,divno jutro u Mugebi,vjetrovito i čisto,ugodno friško,bez oblačka na nebu.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
28. svibnja 2012. u 11:22
o tome sam se već raspisao na FB a sad ću i ovdje,jeR sam i nakon prospavane noći ljut kao ris!

dakle,jučer popodne šećemo N-2 i ja po Lovranskoj Dragi,čista idila,divne stare kamene kuće s pogledom na Kvarner,zalazak sunca,proljeće...i kad odjedamput iz jednog dvorišta na nas-a šetali smo glavnom uličicom,-nasrne džukela.krene divlje režati i lajati,keziti zube i napadajući moje noge!!??...Jebateled,mrcina je imao nekih 30kg (mješanac rotvajlera i još nečeg),i to je trajalo nekih par minuta,on kruži oko mene,divlje laje i reži,kezi se i trza glavom prema mojim nogama a ja skakućem kao da mi netko puca pod noge...Sva je sreća da se N-2 nije usrala (ona je odrasla uz pse)...i u jednom trenutku dolazi neki starac i dozove ovu džukelu...E JEBOTE AL SAM POP******...da sam imao pištolj upucao bih njih obojicu...kao 'neće on ništa'...MA ŠTA NEĆE NIŠTA PIC** TI ******* I TEBI I GO*** OD PSA...naravno,odmah sam zvao policiju,a ovi odgovarajuć'ako vas nije ugrizao nemamo zašto dolaziti'(!!??),ja odgovoram da li biste isto postupili da je netko pucao na mene pa da me promašio?...

Uglavnom,N-2 i ja produžimo,i vraćamo se za 10'...i Opet isto,džukela istrči iz dvorišta i krene divlje lajati i režati i trzati glavom cvokoćući zubalom prema mojim nogama,a ja skakućem kao da plešem kazačok...I KRENEM URLIKATI.pi*** LI VAM M***** UBIĆU I VAS I DŽUKELU....ništa,opet dođe taj debil od vlasnika i dozove psa,koji me,ne karikiram,imao namjeru priklati.

I opet ja zovem Policiju,i opet dobivam isti odgovor.Ništa,ako nema mrtvih i priklanih,Policija 'ne izlazi na teren'.

Jebateled,ja danas protiv luđaka-vlasnika podižem tužbu,i odrat ću kretena masnom odštetom.
Pitam se i što bi bilo da je s nama bila mala nećakinja od 4g,koja je slučajno ostala na plaži...Bojim se da bi to dijete proživilo traumu za cijeli život!?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
28. svibnja 2012. u 11:32
ako ti nije nista napravio, tj. ugrizao te, bojim se da nemas osnova za podizanje tuzbe... tesko ce ti sud progutat "strah i traumu"


prije bi vlasnik psa mogao tuzit tebe zbog prijetnje ubojstvom
[uredio ian wright - 28. svibnja 2012. u 11:34]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
28. svibnja 2012. u 11:46
promijeni afteršejv.
Pas je naučen na Ralon, tvoja sofisticiranost u izboru afteršejva ga dovodi do ludila.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
28. svibnja 2012. u 12:00
mozda je i N-2 naucena na Ralon, pa ga to dovodi u problematicne dileme. zivot ili sex?
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
28. svibnja 2012. u 12:07
Ja mislim da si trebao početi bježati....kad već nikako da se održi Rezervoar race, da vidimo tko bi pobijedio u Rotvajler Race

Ceterum censeo HNLem esse delendam
  • Najnovije
  • Najčitanije