DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
31. svibnja 2012. u 14:45
da je normalna država PDV na hranu bi bio 10%, na usluge u turizmu isto toliko 

no jebeš bazen, svejedno sam se naplivao u 6 ujutro.:mada sam pazio na sudare :D

pričao sam malo s turisitčkim radnicima po njemačkoji kažu jel ovako paušalno da nas se percipira kao jeftinu destinaciju što bi značilo daljnji gubitak gostiju kad shvate da smo "malo" skuplji sa cestarinom od cca 60 eura za od rupe ili pasjaka do splita i nazad.

za cijenu cestarine (60 HRV + 15 SLO + 10 AUS) eura  proječni njemac može odletiti za baleare, kanare i vratit se na posao u ponedjljak


Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
31. svibnja 2012. u 14:58
khaderach je napisao/la:
da je normalna država PDV na hranu bi bio 10%, na usluge u turizmu isto toliko 

no jebeš bazen, svejedno sam se naplivao u 6 ujutro.:mada sam pazio na sudare :D

pričao sam malo s turisitčkim radnicima po njemačkoji kažu jel ovako paušalno da nas se percipira kao jeftinu destinaciju što bi značilo daljnji gubitak gostiju kad shvate da smo "malo" skuplji sa cestarinom od cca 60 eura za od rupe ili pasjaka do splita i nazad.

za cijenu cestarine (60 HRV + 15 SLO + 10 AUS) eura  proječni njemac može odletiti za baleare, kanare i vratit se na posao u ponedjljak


Vidi cijeli citat

Ono što ja sa sigurnošću znam je da ste (dosta) skuplji od Grčke.
Doduše, Grčko primorje (osim jednog dela, ali to baš nije tako lako dostupno širokim narodnim masama) se ne može porediti sa Hrvatskim primorjem koje je za mene No1...
Prijatelj mi ide na Korčulu....apartman (bez klope) za valjda 10 dana košta 700 eura (prijatelj je zbog nekih porodično-kumovskih veza dobio popust od 200 eurića....a ja sa porodicom (nas 4-oro) idem za 1100 E u Grčku - 16 polupansiona!!
Putarine u Grčkoj nema, a u Makedoniji su sve ukupno valjda 3 eura (u Srbiji još valjda oko 15 eura).

[uredio Dejan NS - 31. svibnja 2012. u 14:58]
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
31. svibnja 2012. u 18:27
Dejan NS je napisao/la:
khaderach je napisao/la:
da je normalna država PDV na hranu bi bio 10%, na usluge u turizmu isto toliko 

no jebeš bazen, svejedno sam se naplivao u 6 ujutro.:mada sam pazio na sudare :D

pričao sam malo s turisitčkim radnicima po njemačkoji kažu jel ovako paušalno da nas se percipira kao jeftinu destinaciju što bi značilo daljnji gubitak gostiju kad shvate da smo "malo" skuplji sa cestarinom od cca 60 eura za od rupe ili pasjaka do splita i nazad.

za cijenu cestarine (60 HRV + 15 SLO + 10 AUS) eura  proječni njemac može odletiti za baleare, kanare i vratit se na posao u ponedjljak


Vidi cijeli citat

Ono što ja sa sigurnošću znam je da ste (dosta) skuplji od Grčke.


Vidi cijeli citat


yap. to ti znaš.

no nemali  broj  njemaca se iznenadi i odustane. zato sam apostrofirao činjenicu krive percepcije kao problem.. jel itko planira išta dugoročno uopće više...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
31. svibnja 2012. u 20:41
Jake LaMotta je napisao/la:
[


Jel to ona anegdota kad ti je jedan od Engleza došao kasno u noći u sobu i ponudio "smoking"?
Vidi cijeli citat



Nije valjda da sam to pred tobom ispričao !?!?!?   Da, to je tada bilo. I nije bila "moja soba", jerbo sam ja spavao doma, već njegova, hotel "Slavija". Kako se ti toga sećaš, jebateled?

@ Dejan NS: Ima kod Blekija mnogo toga što je teško dokučiti/provaliti. A glede Portugalaca mi je samo rekao da je klub bio prodat i čim je novi gazda došao on je morao da pakuje kofere. Ali, isto tako, mislim da na njihovom klupskom sajtu (ili drugde negde - ne mogu da se setim gde sam to pročitao)  stoji da je Bleki vodio tim kroz najneuspešniju polusezonu u istoriji! Nešto u fazonu da su izgubili sve utakmice osim jedne iz koje su iščupali bod  !  Za Arape ga nisam dalje pitao. Ipa, najteže mu je palo to što su ga preveslali u FSSiCG nakon odlaska Petka. Pogotovu što su pre toga vodili sa njim "ozbiljne" razgovore. I onda ga, navodno zbog "neiskustva" zaobidju a izaberu - Savićevića ?!?!?!?!?! 

@ Gazda: e, pa nemojmo preterivati !!   U vreme o kojem zborim, Slaven Zambata je već bil pemzijonjer. Kao i svi drugi (pretpostavljam) iz one slavne generacije; a većinu njih pamtim i dan danas uglavnom zbog prezimena koja su meni, beogradskom balavcu koji tek što je krenuo u školu,  zvučala užasno egzotično!   Pored slavnog centarfora u tu grupu E.T. prezimena spadaju još i:
Rora (Krasnodar!?!),
Belin
Ramljak
Čerček (mene je posebno oduševljavao izgovor ZG sportskih novinara: ĆerĆek); i  šampion te liste:

GUCMIRTL!!! 

To nemoš zaboravit sve i da oćeš! 


P.S. Da predupredim(o) moguće nesporazume; ovo o prezimenima je pre svega podsećanje na to koliko je uzak vidokrug, odn. koliko je ograničen svet iz perspektive jednog 6-godišnjaka, ma gde bio. 
[uredio NYC - 31. svibnja 2012. u 23:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
31. svibnja 2012. u 20:47
Nisi preda mnom, to si napisao u nekom od izdanje birtije ili na nekoj nogometnoj temi, tako da ono... A pamtim to jer sam izuzetno pametan momčić

edit: Nije bila tvoja soba, nego njegova... Dakle, nekog smokinga je bilo .
[uredio Jake LaMotta - 31. svibnja 2012. u 20:47]
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
31. svibnja 2012. u 22:27
Počelo je, počelo...
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
31. svibnja 2012. u 22:45
Ajme meni kako meni Metropolis fali!!!!

bio danas cijeli dan poslovno ( sve više,hvala,Bogu) i opet mi bilo tako nekako teško pri srcu kad je valjalo poć doma...:-((((((
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
01. lipnja 2012. u 08:49
evo nama i petka,naboljeg dana u životu radnog čo'eka!

If we build (it),he will come!

Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
01. lipnja 2012. u 08:52
NYCje tada bilo. I nije bila "moja soba", jerbo sam ja spavao doma, već njegova, hotel "Slavija". Kako se ti toga sećaš, jebateled?

@ Dejan NS: Ima kod Blekija mnogo toga što je teško dokučiti/provaliti. A glede Portugalaca mi je samo rekao da je klub bio prodat i čim je novi gazda došao on je morao da pakuje kofere. Ali, isto tako, mislim da na njihovom klupskom sajtu (ili drugde negde - ne mogu da se setim gde sam to pročitao)  stoji da je Bleki vodio tim kroz najneuspešniju polusezonu u istoriji! Nešto u fazonu da su izgubili sve utakmice osim jedne iz koje su iščupali bod  !  Za Arape ga nisam dalje pitao. Ipa, najteže mu je palo to što su ga preveslali u FSSiCG nakon odlaska Petka. Pogotovu što su pre toga vodili sa njim "ozbiljne" razgovore. I onda ga, navodno zbog "neiskustva" zaobidju a izaberu - Savićevića ?!?!?!?!?! 

. [/QUOTE je napisao/la:



Ovako nešto sam i očekivao...ako sam dobro shvatio on je godinama bio van fudbala i onda je posao JEDAN od Petkovih pomoćnika u onom njegovom kratkom mandatu...
On mrtav-ladan kaže da su ga ovi iz FSSCG "preveslali" iako su ga TI ISTI iz FSSCG prethodno izvukli "ko zna odakle" (očigledno bez ikakvog trenerskog iskustva) i DALI mu posao u ruke...wtf???
Stvarno su se ogrešili o njega, što su mu dali takav posao...
Zaista, i pored najbolje volje ne mogu da zamislim da je njemu (sa takvim trenerskim CV-jem) neko zaista ozbiljno nudio da postane selektor...

OK, pokazalo se da je Genije bio promašen potez, ali Genije je ipak do tada igrao fudbal, pa (bar za mene) njegovo postavljanje za selektora i može imati neku malu logiku, ali da selektor bude neko ko je godinama van fudbala (ja sam tako shvatio Blekijevu karijeru) - zaista mi je bez veze...i čime bi to Bleki uopšte zaslužio mesto selektora SCG?
Sve mi ovo liči na one čuvene priče bivših sportista, koji su sada "propalice" po kladionicama i kafanama - u stilu "ja sam mogao sve najbolje da uradim (mogu i danas) - ali mi nisu dali (ne daju mi)" i zato priznajem da mu ne verujem da mu je neko tada zaista to i nudio.....
Na kraju krajeva, to sve baš i nije bilo tako davno.....a ja se stvarno ne sećam da je tada bilo ozbiljne priče da je Bogićević jedan od kandidata za selektora....
Možda sam u krivu, ali sam takvog dojma...
Loše quotanje...
[uredio Dejan NS - 01. lipnja 2012. u 08:53]
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije