DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 01:25
Kako priliči lokalnom gostprimstvu,Brane i Najlepša ispraćeni su iz Mugebe uz najveće državne počasti...nadam se da će se uskoro i oglasiti iz Metropolisa.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
03. lipnja 2012. u 04:02
Brane je napisao/la:
umro veliki teolog i delija. zvuči bizarno, ali čini mi se da je bio velik čovjek i u svakom je slučaju prerano umro.
nyc, dule, ili netko drugi upucen... bit cu zahvalan na prilogu portretu čovjeka.


http://www.telegraf.rs/vesti/231588-preminuo-radovan-bigovic
Vidi cijeli citat


Eh...imao sam tu cast da sam ga licno poznavao, o detaljima kada se budemo videli. Ono sto je najbitnije jeste da je covek bio sjajan lik i vrhunski intelektualac. Ekumenski nastrojen i stravicno, nepojmljivo obrazovan, pravi renesansni lik. Sve, ali bas sve sto je radio decenijama je sluzilo na cast njemu, njegovoj porodici, gradu, zemlji i crkvi koje je predstavljao. Verovatno najzdraviji element SPC. Ateista sam po opredeljenju, ali ako neko zasluzuje Raj, to je taj covek. Neka mu je laka zemlja.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. lipnja 2012. u 05:50
Konfuzije je napisao/la:
Brane, i mene čudi da nisi prepoznao zajebanciju u Džejkovim postovima, zapalio si se ko hepo kocka
Vidi cijeli citat


Hu da fak iz Džejk Lamota??
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
03. lipnja 2012. u 06:14
Prepuštam mikrofon kolegi Duletu. Ja o ovom Bigoviću ne znam ama baš NIŠTA. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 10:56
NYC je napisao/la:
Prepuštam mikrofon kolegi Duletu. Ja o ovom Bigoviću ne znam ama baš NIŠTA. 
Vidi cijeli citat


Ti si omanija već više puta i ovi hedonisticki mini samiti na opatijskom području sa puno dobre spize,sjajnog druženja,sjedenja uz more u sitnim satima i nešto popratnih kulturnih događanja...- viš nemaju smisla ako nam se ne pridružite ti i K!:-)
[uredio bojangles - 03. lipnja 2012. u 10:57]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. lipnja 2012. u 11:01
Kauboj je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Brane, i mene čudi da nisi prepoznao zajebanciju u Džejkovim postovima, zapalio si se ko hepo kocka
Vidi cijeli citat


Hu da fak iz Džejk Lamota??
Vidi cijeli citat



Boksač. Razjareni bik... OK; šalu nastranu, percao 
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.393
03. lipnja 2012. u 11:30
Lažeš! Pravi Percao bi odgovorio "Hu da fak iz Kauboj?"
227398
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 12:48
percy sledge je postao šonja!

Vratite nam Malog Topsona!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2011.
Poruka: 3.282
03. lipnja 2012. u 12:55
percao : mit ili legenda ?
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. lipnja 2012. u 16:04
Hvala na identifikaciji.  Ko bi pohvatao sve te vaše potrojene ličnosti, jedva držim svoje pod kontrolom... I meni isto došlo da odgovorim ko Brane, ali sam se zavjetovao na šutnju ove godine.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
  • Najnovije
  • Najčitanije