DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
30. travnja 2012. u 16:30
ja ne bi. skupa sa čačićem je maknuo komadinu. to nije bio dobar potez.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
30. travnja 2012. u 17:29
Jedan od problema ove vlade je taj što Linić govori najbolje o ekonomiji, a realno nije ni blizu najbolji ekonomist u vladi. Tu prvenstveno mislim na Branka Grčića za kojeg iz pouzdanih izvora znam da dosta radi u svom resoru (i šire),  ali se nedovoljno eksponira u javnosti. 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.881
30. travnja 2012. u 17:45
ja bih postavio pitanje trebaju li ministri financija i/ili potpredsjednici za ekonomiju biti prakticari ili teoreticari? Dakle, tipovi koji su cijeli zivot proveli na terenu, gradeci firme i imajuci uvid u to kako to funkcionira u praksi ili tipovi koji su recimo cijelu karijeru proveli negdje iza katedre ili u nekim politickim forumima, koji sve znaju o teoriji i iz rukava sipaju 30 koraka kako bi trebalo, no koji bi Eskimu tesko prodali grijalicu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
30. travnja 2012. u 20:29
combo guard. kao i uvijek.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
01. svibnja 2012. u 01:05

ja imam njegov poster doma od Linića i dvd s njegovim izabranim govorima
[uredio Eric Delko - 01. svibnja 2012. u 01:06]
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
01. svibnja 2012. u 05:53
A šta danas, ne radite, je li marvo neradnička?!?  Tako se izlazi iz krize, jel?
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.881
01. svibnja 2012. u 13:26
sretan Prvi maj svima koji ga danas slave
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
01. svibnja 2012. u 14:16
Sretan praznik rada onima koji su jučer svojim radnicima dali produženi vikend i poštenom hrvatskom narodu, a kapitalistička pohlepna gamad koja je tjerala jučer na rad nek j*d* govna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
01. svibnja 2012. u 15:12

    

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
01. svibnja 2012. u 19:37
Jebo vas redizajn foruma!,zašto sad sve u plavom!?...zašto je samo Munjin i moj avatar u zelenom okviru?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age