DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
01. svibnja 2012. u 19:48

bojangles je napisao/la:
Jebo vas redizajn foruma!,zašto sad sve u plavom!?...zašto je samo Munjin i moj avatar u zelenom okviru?
Vidi cijeli citat

jer ste online?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. svibnja 2012. u 19:58

pa ja sam mislio da ti zagovaras stalni napredak

zeleni okvir je valjda jer si online...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
01. svibnja 2012. u 19:59

,nnbčlkjbjmlkjhčljk

Vidiš txt tek kad uređuješ pffffft

[uredio ultras VK - 01. svibnja 2012. u 20:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. svibnja 2012. u 20:00

ultras VK je napisao/la:
,nnbčlkjbjmlkjhčljk
Vidi cijeli citat

lahdča pamndćla jkshda??

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
01. svibnja 2012. u 20:10
Eppur si muove
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
01. svibnja 2012. u 20:31
bojangles je napisao/la:
zašto je samo Munjin i moj avatar u zelenom okviru?
Vidi cijeli citat

zato što ste muslimani
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
01. svibnja 2012. u 20:52
Ma neš ti jope sinkron'c'teta! Baš sam prekjuče vodio gomilu (40ak..) razuzdanih brucoša u Grad na ugodjaj zvani "Jazz Brunch". Mesto zbivanja: legendarni "BLUE Note" klub, u srcu Village-a. .Eve ga iznutra...

 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
01. svibnja 2012. u 20:56
Hebo me pas ako naši sindikalisti kuže da već 20g živimo u kapitalizmu i da država više nije vlasnik najvećeg dijela hrvatskog gospodarstva...sve redikul do redikula,svi kao da žive u nekom paralelnom svemiru.

Od svih prvomajskih izjava,najdraža mi je Predsjednikova: 'uspostavimo opet kult rada u Hrvatskoj!'
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
01. svibnja 2012. u 22:32
Eric Delko je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
zašto je samo Munjin i moj avatar u zelenom okviru?
Vidi cijeli citat

zato što ste muslimani
Vidi cijeli citat


maliciozan si
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2012.
Poruka: 120
01. svibnja 2012. u 22:36
Nači ceo Voždovac ne zna ša e Jedan maj. Šjaka ko dragstor 00-24h,bruto voždovački proizvod  isti kao kod Sultana od Bruneja.

Distribucija samo kvalitet MADE IN Avganistan,Iran,Albania a tu se nađe i extra klasa MADE IN Kolumbia i ostale prašume Amazona.

Mislim,sve države imaju svoju mafiju ali samo Voždovački klan ima svoju državu.

Dok obrću se repa ,ti samo budi lepa ,jer ne vidi se dno mog dubokog džepa.

P.S Oprosti mi Oče,zaboravih najvažnije

"Njegovo ime neka večno sja,živeo Partizan i maika Srbia"
[uredio Mrki blok 1 - 01. svibnja 2012. u 22:39]