bojangles je napisao/la:
Daj Dam,naprosto se ne slažemo.Naš je svijet priglup i potrebno ga je educirati i poticati na brigu o zdravlju.
Naravno da ministar Ostojić ne treba hodati ulicom i potezati ljude za rukav,no trebao
bi omladinu BOMBARDIRATI lecima i odlaziti u škole (ne naravno osobno) te držati im predavanja o zdravoj hrani i zdravom životu.Kao što bi se o istim temamo trebalo više govoriti u Dnevniku,te prime-timeu državne tv.
Također,mislim da nisi u pravu glede piva,pojednostavljuješ stvari...Pivski lobi naprosto se izborio za privilegiranu poziciju na tržištu,maltene ga se proglašava navijačkim rekvizitom i hranom,iako je pivo (da baš i jedino pivo,a ne vino i ne rakija!) u korijenima 80-90% slučajeva alkoholizma u Hrvata.Pivo je postalo jako opasno i o tome nitko ne vodi brige.
Munjo,jebateled,pa ne slažem se ni s tobom,NISU ISTE stvari za koje mi imputiraš da tvdim da jesu.
evo ti jedan primer da za to netreba aktivirati celi drzavni aparat nego dobra volja. Ove godine curica mi je dobila novu ucitelicu, kao marendu kad su popodne u skolu deca pretezno nose chipsove, flipsi i sl . Ova videla i deci nije rekla nista.Na prvom roditeljskom sastanku fino lepo nas je zamolila da to zamenimo vocem. Na pocetak je jos bilo onoh koji su jeli i chips i cokoladu. tekom vremena su se svi prebacili na voce i vocne jogurte. Sad se kako mi curica kaze i m,edjusebno dogovoaraju. ja cu sutra dve banana, a ti grejp pa podelimo. Samo da dodam da na velikom odmoru ona ostane i svima oljupi i ocisti voce, pa onda izlazi na pet minuta da popije kafu