boris je napisao/la:

kolega.
Mi smo redovito konzumirali ogromne kolicine alkohola ispred te Gimnazije (u kojoj su nam drzali predavanje o stetnosti istoga) i bilo nam je odlicno. Ne vidim da je ikome to skodilo. Jedino se bas ne slazem da je to bas tako dobra i stroga Gimnazija (doduse nemam nista za usporedbu).
Ne bih ulazio u dublju raspravu samo bih spomenuo dvije dobre strane alkhola koje su tu zapostavaljenje.
Prvo, alkohol jako dobo ide uz sport. Nema nicega ljepsega, nego popiti dvije-tri (ili kolko vec) pive nakon sporta. Mislim da je to nerazdvojno, tj. bez komentrianja upravo zavrsenog susreta uz pivce - dosta se gubi.
Takodjer, alkohol jako pase uz intelektualni i kreativni rad. Neke od najboljih ideja/rasprava sam imao u pivicu. Nista, ljudi, idem se na doruckovati, otvoriti pivo i na posao.
Vidi cijeli citat
Ma ja uvijek taj opis Gimnazije izrečem s dozom ironije, uvijek smo se smijali kad smo dobijali prodike da omalovažamo čast i ponos naše drage škole

Ravnateljici je to bio uvijek govor kad su nas primili s pivom u ruci.
Ali da je od 250 ljudi u mojoj generaciji, valjda oko 240 upisalo smjer koji je htjelo je činjenica, ne znam koliko se srednjih može pohvaliti time.
Od pive, pogotovo nakon odigranog sporta, nema boljeg, raj na zemlji. Također potvrđena činjenica.

I'm not mean, you're just a sissy.