DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
20. svibnja 2012. u 06:38
Brane je napisao/la:
Nego, ovo je vijest!

http://www.vecernji.hr/kultura/ovacije-zagrebackoj-filharmoniji-beogradu-nakon-tri-desetljeca-clanak-411549
Vidi cijeli citat



BRAVO! BRAVO! BRAVO! Jebo bre fudbal! 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 09:22
Jebateled,ružan li sam noćas proživio 4 @ 4 !?-naime,probudio me potres u točno 4.04...ako je ljulalo i treslo ovdje u Mugebi- kako li je tek bilo oko Modene??
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
20. svibnja 2012. u 10:53
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat



gospode! ian, grozan si. ne samo da treba postaviti pitanje odakle mu ta lova koja je vjerovatno "zaradjena" u super mutnim ruskim 90tim nego i strast koju imaju ti oligarsi i seici prema fudbalu, ta strast sigurno nema nikakve veze sa strastcu  obicnog puka. jos bih te nekako i razumio da shvatas recimo rinata ahmetova koji je podigao klub iz svog grada (ali i to bih odbacio) ali nekog rusa ili seika koji kupe strani klub za basnoslovne novce samo kako bi im klub sluzio kao igracka (zar se vec tu ne igraju sa osjecajima obicnog puka) sa kojom bi se oni MOZDA dopali ili stekli postovanje.. i sto je najgore, oni mogu lovom sve to steci. ali kad se zagrebe ispod povrsine ne ostaje mnogo toga a najmanje strasti.

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 12:07
Gromado,iako si Ti uvijek u pravu,ja bih ipak u slucaju Abramovicha i njegovih ulaganja u Chelsky prepoznao zrno strasti

Ima tu dakako i manipulacije,i poslovnih interesa,i davnih kompleksa...no ima i ljubavi i strasti.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 12:10
Todorić mi je ,s druge strane,nešto kao Karamarko,kameno lice bez srca i osmjeha...i dobro je pitanje:ŠTO zapravo taj čovjek voli?

Abramovich opet,provjereno voli onu stvar i nogomet...meni dosta!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
20. svibnja 2012. u 12:28

Todorićevi omiljeni stihovi su:

"Dobit ćete razglednicu iz afričke zemlje,

safari, zbogom žohari!"

undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
20. svibnja 2012. u 13:33
bojangles je napisao/la:
Gromado,iako si Ti uvijek u pravu,ja bih ipak u slucaju Abramovicha i njegovih ulaganja u Chelsky prepoznao zrno strasti

Ima tu dakako i manipulacije,i poslovnih interesa,i davnih kompleksa...no ima i ljubavi i strasti.
Vidi cijeli citat


ima jedna prica prije nego sto ce abramovic kupiti celzi, on je htio da kupi jedan drugi engleski klub (ne mogu da se sjetim koji) i kad je letio avionom iznad stadiona prokomentarisao ga je "kakvo je ovo smece"  on nije uzeo celzi zato sto je dugogodisnji navijac celzija, nego sto kroz fudbalski klub celzi zeli podici spomenik samom sebi. i kao sto sam gore rekao, uspjece, ali samo na jednoj razini koja je potpuno bezvrijedna - dovoljno ce biti samo malo zagrebati ispod nje.
[uredio undying - 20. svibnja 2012. u 13:33]
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 13:43
Pitaj navijače Chelskog što misle o tom,i vidjet ćeš kako ih zabole neka stvar za to kako su i zašto,te kakvim kapitalom postali prvaci Evrope

Nije nogomet nešto što razvija duh,nogomet oslobađa najniže strasti i otpušta najprizemnije ventile u čovjeku,nije nogomet okružje za Tebe-nogomet je za Mamiće i Šoše,Markovića i Brenda....-utoliko i jest nebitno i nepotrebno oko nogometa postavljati etička pitanja.
[uredio bojangles - 20. svibnja 2012. u 13:44]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
20. svibnja 2012. u 14:21
Roman Abramovič igra CM12....limited edišn verziju za lopove multimilijardere.



Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
20. svibnja 2012. u 15:27
undying je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
Gromado,iako si Ti uvijek u pravu,ja bih ipak u slucaju Abramovicha i njegovih ulaganja u Chelsky prepoznao zrno strasti

Ima tu dakako i manipulacije,i poslovnih interesa,i davnih kompleksa...no ima i ljubavi i strasti.
Vidi cijeli citat


ima jedna prica prije nego sto ce abramovic kupiti celzi, on je htio da kupi jedan drugi engleski klub (ne mogu da se sjetim koji) i kad je letio avionom iznad stadiona prokomentarisao ga je "kakvo je ovo smece"  on nije uzeo celzi zato sto je dugogodisnji navijac celzija, nego sto kroz fudbalski klub celzi zeli podici spomenik samom sebi. i kao sto sam gore rekao, uspjece, ali samo na jednoj razini koja je potpuno bezvrijedna - dovoljno ce biti samo malo zagrebati ispod nje.
Vidi cijeli citat



...riječ je o Tottenhamu i sjevernom djelu Londona (ghetto) koji se ne može mjeriti sa "posh" i trendy zapadnim djelom Londona... 
  • Najnovije
  • Najčitanije