DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 22:15
Pogledajte fizionomije oko Nikolića,pogledajte fizionomije u Lisinskom...jebote,isto pleme neandertalaca spojenih obrva.

Tomislav & Tomislav!?
[uredio bojangles - 20. svibnja 2012. u 22:22]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
20. svibnja 2012. u 23:46
bojangles je napisao/la:
Pogledajte fizionomije oko Nikolića,pogledajte fizionomije u Lisinskom...jebote,isto pleme neandertalaca spojenih obrva.

Tomislav & Tomislav!?
Vidi cijeli citat



Milinica... Još da nama Tomislav dođe na vlast brzo! Op op
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
20. svibnja 2012. u 23:53
Dash,nisam htio biti grub na Fb no moram te pitati ovdje-čime se hrane one tvoje kolegice sa zajedničke fotke (proslava mature?),

jebateled-pa one već u ranim 20im imaju po 15-20kg previše?!,i to sve redom,bez iznimke.

U čemu je kvaka,u odgoju,običajima,ili su naprosto pod stresom?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
21. svibnja 2012. u 00:01
Ma štos je u tom što su debele krmače (skoro sve) koje su nezadovoljne životom i svime što ih okružuje. Al dobro, njihova stvar, zato sam ja gospodin! 
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
21. svibnja 2012. u 00:07
samo da je što rasnija i masnija
jer je tako i ševa slasnija
a ne mršava pa te njene kosti bodu
dobiješ dojam ko da prčiš rodu
 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 02:01
Hvala Bogu pa u ovoj kavani još ima i pjesnika...
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 02:04
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat


Ma to ja zanovijetam pod utjecajem antipoduzetničke klime koja vlada u Hrvatskoj.
Kad bolje razmislim, potpuno si u pravu. Neka Romana.
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 02:08
undying je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
zasto ne? O tom je sanjao kad je kupio klub... koliko je svojih novaca ulozio, stvarno je zasluzio taj pehar bar dotaknuti... po meni, ima nesto simpaticno u tom da netko toliko odvratno bogat dijelu neku strast s obicnim pukom i nije mu zao novaca, a narocito kad se radi o nogometu... koja je Todoriceva strast?
Vidi cijeli citat



gospode! ian, grozan si. ne samo da treba postaviti pitanje odakle mu ta lova koja je vjerovatno "zaradjena" u super mutnim ruskim 90tim nego i strast koju imaju ti oligarsi i seici prema fudbalu, ta strast sigurno nema nikakve veze sa strastcu  obicnog puka. jos bih te nekako i razumio da shvatas recimo rinata ahmetova koji je podigao klub iz svog grada (ali i to bih odbacio) ali nekog rusa ili seika koji kupe strani klub za basnoslovne novce samo kako bi im klub sluzio kao igracka (zar se vec tu ne igraju sa osjecajima obicnog puka) sa kojom bi se oni MOZDA dopali ili stekli postovanje.. i sto je najgore, oni mogu lovom sve to steci. ali kad se zagrebe ispod povrsine ne ostaje mnogo toga a najmanje strasti.

Vidi cijeli citat


ups... prebrzo sam se složio s ianom... o ovom se ne raspravlja.
Evo samo jedne prigodne

http://www.youtube.com/watch?v=NU2VXpAXgHU

(a kamo je nestao onaj alat za povezivanje teksta s linkovima???)
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 02:10
Valjda vam je jasno da ja sad neću stati dok ne dođem do 4500, ima li tko da se ubaci?
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 02:12
Tko će nadomjestit te praznine, taj vakuum... nema više Kosorice, Jarnjaka, Hebranga, Šeksa... sve mi je to prenaglo...
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.