DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
21. svibnja 2012. u 15:11
Vidim da su i neki članovi Kavane dobili glasove u Srbiji:

Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
21. svibnja 2012. u 22:48
Ajmo malo ukrasiti kavanu... ne znam gdje su mi do sad oči (osim na Najlepšoj) i uši bile, ali evo danas sam otkrio ovu ženu

File:Anggun cropped.jpg
Znate li je?
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
21. svibnja 2012. u 23:49
potrošio sam je ko dijete flomaster
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
22. svibnja 2012. u 13:47
-gles ce biti prezadovoljan sto je Blanka dramaticno urbi et orbi objavila da je jos uvijek ozlijedjena
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
22. svibnja 2012. u 14:25
ian wright je napisao/la:
-gles ce biti prezadovoljan sto je Blanka dramaticno urbi et orbi objavila da je jos uvijek ozlijedjena
Vidi cijeli citat




sve mi je bilo jasno kad je pred par tjedana u jednom magazinu izjavila kako joj je najveća želja 'da se što prije uda'

a ovo sad nije ništa drugo do li brain injury,-usrali se i ona i ćaća da OPET ne zasere na Olimpijadi,pa je manje štetno proglasiti ozljedu...'Viroze' naime više netko ne puši.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
22. svibnja 2012. u 14:30
A jeste zlikovci.....
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
22. svibnja 2012. u 15:34
Oko Blanke stalno neki šušur
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
22. svibnja 2012. u 16:13


Da malo zgadim dan Bojanu 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
22. svibnja 2012. u 16:32
Za jednu čaplju ima fine sojkice, što jest, jest! 
dida
dida
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2004.
Poruka: 2.946
22. svibnja 2012. u 17:12
Za sve imenjake na forumu...

http://www.e-novine.com/region/region-licnosti/65046-Nabijemo-Jugoslaviju-formiramo-Tomislaviju.html