DPK,6.Avenija

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
22. svibnja 2012. u 18:54
Jake LaMotta je napisao/la:


Da malo zgadim dan Bojanu 
Vidi cijeli citat


Hahaha... Tu je trenirala za skok na motku?
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
23. svibnja 2012. u 03:23
A jebeš i olimpijadu i svjetsko prvenstvo i medalje i novce i dijamante i život i sve, kad se uz sve to sa svojih 29 godina seksati mora u autu.

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
23. svibnja 2012. u 03:39
4 @ 4?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
23. svibnja 2012. u 03:45
OK, LET'S GO!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
23. svibnja 2012. u 03:47
Vidje li, Gazda, ovu tugu od skakačiceprekoletve u nagom izdanju?!?!? 

jao, jao, jao... tuge...


Sva sreća pa ovo pišem u po noći tako da se ne moram pribojavati da će se javiti Blankin fan iz NS.  
[uredio NYC - 23. svibnja 2012. u 03:47]
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
23. svibnja 2012. u 03:50
Pa di si druže?,mene muče poslovne brige pa nece san na oko...A baš je lijepa KIŠNA proljetna noć vani...kako je u Gradu?
[uredio bojangles - 23. svibnja 2012. u 03:56]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
23. svibnja 2012. u 04:06
The GRAD je super... ali kako bi bilo lepo da si i ti ovde. Baš sam danas gledao fotke sa tvoje trrijumfalne turneje po Sveučilištu SJU.  Ako naučim kako da ih postiram ovde - eto tebe (po ko zna koji put) na stranicama DPK  !


A šta te to muči, druže??? Ma, jebo kap'talizam! Hajde da se organiziramo u neku artsy komunu... negde na Braču? Ili Mljetu? I da živimo na maslinovom ulju, sardelama, domaćem crnom + zelenom povrću (blitva, kelj, špinat, arugula, zelena, maslačak...) 

Imamo kompove za vezu sa (trulim) svetom, imamo žene, imamo i poneki instrument za tu i tamo zakantat...!!!

Pozovmo još Braneta i Najlepšu i eto nas!!!!


Mislim čemu ova utrka, jebateled????


P.S. Da li se sećaš priče mog premilog Profesora Čedomila Veljačića, kako je naprasno rešio da ostane u Indiji i de facto ostavi iza sebe suprugu i kćer u Zagrebu?
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
23. svibnja 2012. u 04:24
Eh,sve sam više i sam u domeni eskapizma,sve više razmišljam o onom čuvenom Hesseovom Utočištu...i kad ne bih ( još uvijek) tolio volio gradove ( i Gradove!) sutra bih osnovao neku otočku komunu sa vas par dragih ljudi.(btw,upravo spremam mojim studošima predavanje o Parizu koji me doslovce i nakon 2 mjeseca ostavio bez daha)

pitaš me zaašto sam trenutno toliko išempijan...pa zbog neplaćanja računa ( znam,znam,to je samo jebeni novac), posla je druže preko glave no u ovoj jebenoj zemlji više nitko ništa ne plaća,a ja imam 3 zaposlenih,i ja sve svoje obveze plaćam u rokovima...tako da uvijek potkraj mjeseca noći provodim zbrajajući,umjesto da čitam poeziju recimo.Jebeni kapitalizam,tko ga izmisli!?

Ne preostaje mi nego da te uskoro I ja šokiram poput Braneta,....Jjednog petka,dok budeš svirao Moderato cantabile.
[uredio bojangles - 23. svibnja 2012. u 04:25]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
23. svibnja 2012. u 04:27
kad ga već spomenuh- di nam je Brane?,ovo je njegova ura...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
23. svibnja 2012. u 05:17
NE DAJ SE, DRUŽE! Jebo kap'talizam!  JeR imaš uza se ljubljenu? Imaš! HA! Imaš i nekakvu uštedjevinu - a djece, bogu hvala NEMAŠ!? 

Ma, daj krenimo put ludih obala! Pa, ti bi odmah bio zvezda Number One u nekakvom Bahreinu, Singaporeou...?

Ili, odemo skupa u Afriku - da sadimo papriku. Pa, druže, tebe i takve profile samo čekaju dole!? 

OK, ispričavam se... malo me ponela geografija. Ja bih samo putovao i putovao i putovao...