Eh,sve sam više i sam u domeni eskapizma,sve više razmišljam o onom čuvenom Hesseovom Utočištu...i kad ne bih ( još uvijek) tolio volio gradove ( i Gradove!) sutra bih osnovao neku otočku komunu sa vas par dragih ljudi.(btw,upravo spremam mojim studošima predavanje o Parizu koji me doslovce i nakon 2 mjeseca ostavio bez daha)
pitaš me zaašto sam trenutno toliko išempijan...pa zbog neplaćanja računa ( znam,znam,to je samo jebeni novac), posla je druže preko glave no u ovoj jebenoj zemlji više nitko ništa ne plaća,a ja imam 3 zaposlenih,i ja sve svoje obveze plaćam u rokovima...tako da uvijek potkraj mjeseca noći provodim zbrajajući,umjesto da čitam poeziju recimo.Jebeni kapitalizam,tko ga izmisli!?
Ne preostaje mi nego da te uskoro I ja šokiram poput Braneta,....Jjednog petka,dok budeš svirao Moderato cantabile.
[uredio bojangles - 23. svibnja 2012. u 04:25]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age