CISCO je napisao/la:
cyc je napisao/la:
CISCO je napisao/la:
cyc je napisao/la:
zaostrio je drug yusipovic retoriku, spominje krv, samo misli li na krv koju su njegov otac i ostali uzori prolijevali u ime komunizma i jugoslavije? ili mozda u ime velike srbije?
ma to je sve splet nesretnih politika, kao i unistavanje dubrovnika 1991.
Vidi cijeli citat
Ide li u red tvojih pitanja i
drug boljkovac jedan od osnivača i članova HDZ-a na čijim je rukama krv Hrvata?
ili si mislio na
druga manolića šefa Ureda za zaštitu ustavnoga poretka, također jednog od osnivača i članova HDZ-a?
A pičko? Jesi na njih mislio prilikom svojih proljeva koje konstantno sipaš ovdje na forumu.
Jadna li je famozna hrvatska desnica koja se uzda u reformirano-komunističku izdrkotinu po nazivu hdz.
Vidi cijeli citat
jasno je zasto su se oni ukljucili u hdz - jer su uvidjeli na vrijeme da juga nema sanse i da ako hoce nastaviti drmati drzavom kao prije, moraju biti na pobjednickoj strani.
no
brzo su se pokazali u svojem pravom svjetlu kad su pokusali izvrsiti drzavni udar i prevrat da preuzmu vlast na divljaka i kasnijim sluzbenim prelaskom u protuhrvatske opcije.
oni veze nemaju s idejom hrvatske.
a ti nemas veze s mozgom, pozali se ocu i majci sto su stvorili neodgojenog glupana koji na ovaj nacin skace na jedan forumski upis s temom josipovica, njegovih stavova i (ne)djela.
Vidi cijeli citat
Možda se i luka bebić pokazao u pravom svijetlu.
Oli možda karamarko, vjerni mesićev savjetnik.
Kao što rekoh:
Jadna li je famozna hrvatska desnica koja se uzda u reformirano-komunističku izdrkotinu po nazivu hdz.
Pljačkaška horda titovih pionira i omladinaca zaogrnuta plaštom kvazi-hrvatstva.
Samo još nešto...
Drukaš za hajduk (valjda ako sam dobro skužio), a po klubu ti se izdrkavaju i pišaju upravo ti reformirani komunisti (kroz HNS) kojima tako vjerno držite štangu ovdje na forumu.
Pa koliki idiot i glupan moraš biti da jedan dan dižeš graju na Rivi kontra HNS=HDZ, a drugi dan svršavaš na HDZ-ov isprdak.
Hrvatski paradoks.

Vidi cijeli citat
ne, hrvatski paradoks su podjele kada je zajednistvo najpotrebnije, kada se treba spasiti od novih 5 godina josipovica,najgoreg smeca sto ga je hrvatska zemlja proizvela, privilegirano kopile od jugokomunistickog krvnika, batinasa i otimaca, regiona,balkana, srbofilije,partijske pravednosti u vidu ukidanja prava govora, prava branitelja i zastite udbinih ubojica pod svaku cijenu itd., hrvati seru i pametuju bez pokrica trazeci nekakve ideale dok im partija i udbasi drze pola drzave i rade sve da ju vrate u okvire nove jugoslavije.
hdz je drzavotvorna organizacija u kojoj se nakupilo svakakvog smeca radi svojeg sitnog ili manje sitnog intreresa, bio on uhljebljenje u drzavnoj firmi ili administraciji, bio on kriminal na vecem nivu ili ubacivanje klina razdora u stranku opasnih namjera.
tako i ekipica u nogometnom savezu, boli njih kurac i za stranku i za hrvatsku, kao i za nogomet uostalom, samo do razine da mogu sisati lovu.
glupani su oni koji to ne vide, koji podlijezu na podjele sjever-jug, hns=hdz, koji cijeli dan laprdaju kako ih je netko pokrao i o laznim braniteljima, koji podrzavaju cirilicu, rodnu ideologiju, ideoloski preodgoj djece, guranje u region, koji daju guzice samo da ih drzava uzdrzava do kraja zivota da nista ne rade i da mogu kupovati krpe i prezderavati se.
i koji uopce dvoje tko bi ih trebao zastupati kao predsjednik iducih 5 godina od ponudjenih.
zaista stoka sitnog zuba, ovce koje treba vjecno goniti i usmjeravati jer nista ne razumiju, malo sta znaju osim blejati, a politicki su kompletno nezreli, konformisti i beskicmenjaci za koju kunu pa kad gospodar smanji batine "meni je dobro".
