Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
30. prosinca 2014. u 21:36
majan debić je napisao/la:
galeb75 je napisao/la:

dozvoljavam da imas pravo da je tebi to bolje..meni nije..
postavio sam ti između redova pitanje..nisi odgvorio..taj isti moralni vrhovnik je dozvolio masovni prelazak iz SKH u HDZ..tada mu je takva ''koalicija'' odgovarala..
koju godinu kasnije si je dao za pravo da govori kako je neka druga koalicija neprirodna?! ma jeli?
stavri su vrlo jednostavne..principi su principi..a ne samo kad idu tebi u korist

Vidi cijeli citat


velike koalicije(pa i ta ''koalicija'') su dozvoljene u vremenima ratova,teških katastrofa,izvanrednih stanja i sl...jedino tada

u normalnoj situaciji takve koalicije nisu prirodne i ne bi trebale biti normalne niti prihvatljive
Vidi cijeli citat


zanimljivo..a tko odlučuje kakvo je stanje?? recimo meni ta situacija 1995., može biti ''izvanredna''....i što ćemo sad?
uvijek imam otpor kad netko umjesto mene odlučuje što je normalno..a što nije..



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 21:53
galeb75 je napisao/la:




zanimljivo..a tko odlučuje kakvo je stanje?? recimo meni ta situacija 1995., može biti ''izvanredna''....i što ćemo sad?
uvijek imam otpor kad netko umjesto mene odlučuje što je normalno..a što nije..
Vidi cijeli citat


složit ćemo se da nijedna opcija nije poštena do kraja,niti je potpuno pošteno kad po svim svjetonazorskim pitanjima
suprostavljene stranke koaliraju,niti je potpuno u redu kad jedan vrhovnik (ma koliko bio moralan) odlučuje što je
normalno a što nije...pitanje je samo šta je manje loša opcija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
30. prosinca 2014. u 22:11
majan debić je napisao/la:


složit ćemo se da nijedna opcija nije poštena do kraja,niti je potpuno pošteno kad po svim svjetonazorskim pitanjima
suprostavljene stranke koaliraju,niti je potpuno u redu kad jedan vrhovnik (ma koliko bio moralan) odlučuje što je
normalno a što nije...pitanje je samo šta je manje loša opcija
Vidi cijeli citat


Problem je kad vrhovnik sebi kao legitimitet nalazi volju naroda (paščadi, taladi, rasnih konja), a kad taj narod odluči  mimo njegove volje, onda se volja naroda na jedan put ne važi. Licemjerstvo je uvijek najlošija opcija. Budi sto puta u krivu, ali ne budi licemjer.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
30. prosinca 2014. u 22:26
Krivousti je pobijedio tamo di je bilo najvaznije... zato ga i mrze deca jugo oficira i purgeri sa Kozare i Korduna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
30. prosinca 2014. u 22:31
CISCO je napisao/la:
cyc je napisao/la:
CISCO je napisao/la:
cyc je napisao/la:
zaostrio je drug yusipovic retoriku, spominje krv, samo misli li na krv koju su njegov otac i ostali uzori prolijevali u ime komunizma i jugoslavije? ili mozda u ime velike srbije?
ma to je sve splet nesretnih politika, kao i unistavanje dubrovnika 1991.
Vidi cijeli citat


Ide li u red tvojih pitanja i drug boljkovac jedan od osnivača i članova HDZ-a na čijim je rukama krv Hrvata?

ili si mislio na druga manolića šefa Ureda za zaštitu ustavnoga poretka, također jednog od osnivača i članova HDZ-a?


A pičko? Jesi na njih mislio prilikom svojih proljeva koje konstantno sipaš ovdje na forumu.

Jadna li je famozna hrvatska desnica koja se uzda u reformirano-komunističku izdrkotinu po nazivu hdz.

Vidi cijeli citat


jasno je zasto su se oni ukljucili u hdz - jer su uvidjeli na vrijeme da juga nema sanse i da ako hoce nastaviti drmati drzavom kao prije, moraju biti na pobjednickoj strani.
no brzo su se pokazali u svojem pravom svjetlu kad su pokusali izvrsiti drzavni udar i prevrat da preuzmu vlast na divljaka i kasnijim sluzbenim prelaskom u protuhrvatske opcije.
oni veze nemaju s idejom hrvatske.

a ti nemas veze s mozgom, pozali se ocu i majci sto su stvorili neodgojenog glupana koji na ovaj nacin skace na jedan forumski upis s temom josipovica, njegovih stavova i (ne)djela.
Vidi cijeli citat
Možda se i luka bebić pokazao u pravom svijetlu.

Oli možda karamarko, vjerni mesićev savjetnik.

Kao što rekoh:

Jadna li je famozna hrvatska desnica koja se uzda u reformirano-komunističku izdrkotinu po nazivu hdz.

Pljačkaška horda titovih pionira i omladinaca zaogrnuta plaštom kvazi-hrvatstva.

Samo još nešto...

Drukaš za hajduk (valjda ako sam dobro skužio), a po klubu ti se izdrkavaju i pišaju upravo ti reformirani komunisti (kroz HNS) kojima tako vjerno držite štangu ovdje na forumu.

Pa koliki idiot i glupan moraš biti da jedan dan dižeš graju na Rivi kontra HNS=HDZ, a drugi dan svršavaš na HDZ-ov isprdak.

Hrvatski paradoks. 

Vidi cijeli citat


ne, hrvatski paradoks su podjele kada je zajednistvo najpotrebnije, kada se treba spasiti od novih 5 godina josipovica,najgoreg smeca sto ga je hrvatska zemlja proizvela, privilegirano kopile od jugokomunistickog krvnika, batinasa i otimaca, regiona,balkana, srbofilije,partijske pravednosti u vidu ukidanja prava govora, prava branitelja i zastite udbinih ubojica pod svaku cijenu itd., hrvati seru i pametuju bez pokrica trazeci nekakve ideale dok im partija i udbasi drze pola drzave i rade sve da ju vrate u okvire nove jugoslavije.

hdz je drzavotvorna organizacija u kojoj se nakupilo svakakvog smeca radi svojeg sitnog ili manje sitnog intreresa, bio on uhljebljenje u drzavnoj firmi ili administraciji, bio on kriminal na vecem nivu ili ubacivanje klina razdora u stranku opasnih namjera.
tako i ekipica u nogometnom savezu, boli njih kurac i za stranku i za hrvatsku, kao i za nogomet uostalom, samo do razine da mogu sisati lovu.

glupani su oni koji to ne vide, koji podlijezu na podjele sjever-jug, hns=hdz, koji cijeli dan laprdaju kako ih je netko pokrao i o laznim braniteljima, koji podrzavaju cirilicu, rodnu ideologiju, ideoloski preodgoj djece, guranje u region, koji daju guzice samo da ih drzava uzdrzava do kraja zivota da nista ne rade i da mogu kupovati krpe i prezderavati se.
 i koji uopce dvoje tko bi ih trebao zastupati kao predsjednik iducih 5 godina od ponudjenih.

zaista stoka sitnog zuba, ovce koje treba vjecno goniti i usmjeravati jer nista ne razumiju, malo sta znaju osim blejati, a politicki su kompletno nezreli, konformisti i beskicmenjaci za koju kunu pa kad gospodar smanji batine "meni je dobro".
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 22:59
Peter Schmeichel je napisao/la:


Problem je kad vrhovnik sebi kao legitimitet nalazi volju naroda (paščadi, taladi, rasnih konja), a kad taj narod odluči  mimo njegove volje, onda se volja naroda na jedan put ne važi. Licemjerstvo je uvijek najlošija opcija. Budi sto puta u krivu, ali ne budi licemjer.
Vidi cijeli citat


kao što sam rekao,ponekad narod griješi,i tu nam treba netko na vrhu ko će biti mudar i moralan pa će znati kad
treba uskočiti.Predsjednik Tuđman je tad imao te ovlasti i opravdano je reagirao.Ne znam jesi li razumio ovu izreku
predsjednika Tuđmana,on je htio reći da više vrijedi jedan rasni konj (Tuđmanov hdz) nego stotinu teladi i paščadi
koja međusobno koalira radi svojih fotelja (tadašnja opozicija).Istinu je rekao i bio je sto posto u pravu,povijest je i pokazala koliko je bio u pravu.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
30. prosinca 2014. u 23:01
jos ces reci da je Tudjman bio konj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
30. prosinca 2014. u 23:10
majan debić je napisao/la:


kao što sam rekao,ponekad narod griješi,i tu nam treba netko na vrhu ko će biti mudar i moralan pa će znati kad
treba uskočiti.Predsjednik Tuđman je tad imao te ovlasti i opravdano je reagirao.

Ne znam jesi li razumio ovu izreku
predsjednika Tuđmana,on je htio reći da više vrijedi jedan rasni konj (Tuđmanov hdz) nego stotinu teladi i paščadi
koja međusobno koalira radi svojih fotelja (tadašnja opozicija).Istinu je rekao i bio je sto posto u pravu,povijest je i pokazala koliko je bio u pravu.
Vidi cijeli citat


Dakle, po tebi bi bilo opravdano kad bi npr. Josipović ostao predsjednik (što neće) i odbio dati na sljedećim izborima mandat Karamarku koji bi dobio 70% mandata. Ili obratno, Kolinda Milanovića sa 70% posto. A onda se pozivat na to da je demokratski izabran

Povjest je pokazala koliko je bio u pravu
HDZ rasni konj, bit će da misliš na Perkovića i Manolića ili?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 23:34
Peter Schmeichel je napisao/la:


Dakle, po tebi bi bilo opravdano kad bi npr. Josipović ostao predsjednik (što neće) i odbio dati na sljedećim izborima mandat Karamarku koji bi dobio 70% mandata. Ili obratno, Kolinda Milanovića sa 70% posto. A onda se pozivat na to da je demokratski izabran

Povjest je pokazala koliko je bio u pravu
HDZ rasni konj, bit će da misliš na Perkovića i Manolića ili?
Vidi cijeli citat


Josipovića i Tuđmana staviti u istu rečenicu je grijeh,no dobro.Taj potez bi bio u redu kada bi hdz koalirao sa srp-om
ili sdp sa hsp-om,zašto ne? Također,Josipović jest demokratski izabran ali da postoje neovisni mainstream mediji
i da nema ispiranja mozga sa kontroliranog hrt-a,ko zna bi li osvojio i 10 posto...upitna je i današnja demokracija
i ''demokratski'' izabrana vlast kad imaš propagandne medije ko u vrijeme Goebbelsa a ljudi vjeruju sve šta neškolovani Klauški,Šprajc,Kosanović,Stanković,Tomić,Dežulović napišu ili kažu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
30. prosinca 2014. u 23:44
majan debić je napisao/la:

Josipovića i Tuđmana staviti u istu rečenicu je grijeh,no dobro.Taj potez bi bio u redu kada bi hdz koalirao sa srp-om
ili sdp sa hsp-om,zašto ne? Također,Josipović jest demokratski izabran ali da postoje neovisni mainstream mediji
i da nema ispiranja mozga sa kontroliranog hrt-a,ko zna bi li osvojio i 10 posto...upitna je i današnja demokracija
i ''demokratski'' izabrana vlast kad imaš propagandne medije ko u vrijeme Goebbelsa a ljudi vjeruju sve šta neškolovani Klauški,Šprajc,Kosanović,Stanković,Tomić,Dežulović napišu ili kažu...
Vidi cijeli citat


Dakle postoji zabrana koalicija. Postoji li neka lista ili je to kako predsjednik odluči?
O slobodi medija i svim govnima koja su trovala medije za vrijeme Tuđmana je zbilja deplasirano govoriti.
  • Najnovije
  • Najčitanije