Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
30. prosinca 2014. u 23:45
majane..zašto bi neprirodna koalicija bila samo uvjet? mudar i pametan potez nekog neovisnog predsjednika bi bio da kaže narodu..jebite se..ovo ne valja..birajte dalje jer karamarkova vlada upravo to je..
al onda opet dolazimo do onog..tko je on da sudi???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
30. prosinca 2014. u 23:53
nikoništ je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:

Delko!
Boli me kurac za Sinišu Mihajlovica ali me boli kurac kad u jednom stožeru jedne Hrvatske stranke ne visi Hrvatska zastava.Isto me tako boli kurac kad lignja ima bistu JBT pod cijim vodstvom su se dogodili veliki zlocini.
Kaj se tice sdržaja ništa novo onda da je bar ambalaža nova, jer moraš priznat u zadnje vrijeme nova ambalaža prodaje proizvod i ako je sadržaj isti.
Vidi cijeli citat

kad budem išao popodne platit račune dat ću im hrvatsku zastavu 

najbitnije je da ima hrvatska zastava jer ko ima više hrvatskih zastava taj je najveći Hrvat, to što su takvi u pravilu najviše popljačkali državu ćemo skroz zanemarit

važno je imat zastavu
Vidi cijeli citat


Delko zakaj se praviš GLUP?
Vidi cijeli citat


zašto je važno imat zastavu? iz kojeg razloga? zašto? kad će ambalaža prestat bit bitnija od sadržaja?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
30. prosinca 2014. u 23:54
mljeveni djetic je napisao/la:
Krivousti je pobijedio tamo di je bilo najvaznije... zato ga i mrze deca jugo oficira i purgeri sa Kozare i Korduna.
Vidi cijeli citat

možeš li ti biti veći licemjer??? prije 11g si bio u komunističkoj stranci u BiH, dokle tvoja nakaznost ide??? dokle???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 23:55
Vrtimo se u krug.Sve se svodi na to je li manje zlo kad taj famozni vrhovnik (predsjednik) izvrši ''udar na svetu kravu
demokraciju'' i ne dopusti da neprirodna koalicija u svemu suprostavljenih stranaka dođe na vlast ili je manje zlo kad dopustimo tim strankama da koaliraju i dođu na vlast,makar znamo da su međusobno te stranke potpuno različite
i da koaliraju samo zbog fotelja.Sami procijenite koja je bolja opcija,meni se ne da više o tome...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
31. prosinca 2014. u 00:02
majan debić je napisao/la:
Vrtimo se u krug.Sve se svodi na to je li manje zlo kad taj famozni vrhovnik (predsjednik) izvrši ''udar na svetu kravu
demokraciju'' i ne dopusti da neprirodna koalicija u svemu suprostavljenih stranaka dođe na vlast ili je manje zlo kad dopustimo tim strankama da koaliraju i dođu na vlast,makar znamo da su međusobno te stranke potpuno različite
i da koaliraju samo zbog fotelja.Sami procijenite koja je bolja opcija,meni se ne da više o tome...

Vidi cijeli citat


Ne vrtimo se u krug. Stvari su jasne.
Je li postoji demokracija? Postoji.
Je li je konkretno predsjednik Tuđman uveo? Je.
Da li se narušavanjem te demokracije nepoštivanjem volje naroda gaze vlastite ideje i ideali? Gaze.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.03.2014.
Poruka: 5.175
31. prosinca 2014. u 00:32

Da sami procijenimo da se damo u ruke jednog čovjeka? Poštovati njegove odluke bez preispitivanja? Pa slušaj, nekoliko milijuna sjevernokorejaca  bi se vjerojatno složilo s tobom. Mi ostali imamo demokarciju, ma koliko nakaradna bila, ipak je demokracija. To šta u hrvatskoj još nije isplivala stranka bez utega prošlosti s konkretnim programom i odlučnim rezovima gdje treba a ne podvinjavanjem sitnim interesima je jednostavno još uvijek nezrelost proizašla iz bivšeg sistema. Npr. program ORAH-a je solidno složen, al čelni ljudi su dio istog sistema koji nas jebe godinama, tako da sumnjam u njegovu provedivost.

Iskreno se nadam da će Božo Petrov ili slični smoći volje i želje za kandidaturu na parlamentarnim izborima, pa zamisli situaciju gdje u Saboru imaš 30ak ljudi koji ne klimaju glavom prema napuciima stranke.

Petrov je naveden jer je medijski najeksponiranija figura lokalnog političara, i iskreno najviše vjerujem ljudima koji se dokažu u malim zajednicama i krenu dalje politički uspon, a ne profi političare koji sviraju kurcu godinama (opačićka, karamarko, mesić, jandroković....i još mnoštvo njih).

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
31. prosinca 2014. u 00:35
Kad smo već kod samog sustava, ja sam za uspostavu Austrougarske monarhije pod vlašću Habsburgovaca.
Mrtav ozbiljan.

E da, Petrov mi se čini odgovoran mlad čovjek, osvježenje na političkoj sceni.
[uredio Peter Schmeichel - 31. prosinca 2014. u 00:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
31. prosinca 2014. u 00:44
vrane180 je napisao/la:

Da sami procijenimo da se damo u ruke jednog čovjeka? Poštovati njegove odluke bez preispitivanja? Pa slušaj, nekoliko milijuna sjevernokorejaca  bi se vjerojatno složilo s tobom. Mi ostali imamo demokarciju, ma koliko nakaradna bila, ipak je demokracija. To šta u hrvatskoj još nije isplivala stranka bez utega prošlosti s konkretnim programom i odlučnim rezovima gdje treba a ne podvinjavanjem sitnim interesima je jednostavno još uvijek nezrelost proizašla iz bivšeg sistema. Npr. program ORAH-a je solidno složen, al čelni ljudi su dio istog sistema koji nas jebe godinama, tako da sumnjam u njegovu provedivost.

Vidi cijeli citat

još u prvom postu sam znao da će ovo netko protumačiti kao poziv na diktaturu ko u Sj.Koreji.Polupredsjednički
sustav nije diktatura niti bi predsjednik trebao biti fikus ko što je zadnjih 15 godina.On bi trebao biti moralna vertikala i uskočiti kada vidi da nešto ne štima.U RH hdz i sdp sada hvataju čak 80 posto na predsjedničkim,na parlamentarnim će sigurno opet biti dvije najjače stranke u parlamentu i ne nazire se kraj vladavina tih dviju stranaka.Znamo i zašto.
[uredio majan debić - 31. prosinca 2014. u 00:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
31. prosinca 2014. u 01:21
di je onaj jugošvabo Dayvee? sigurno je osnovao podružnicu hadeesesbeja u Nemčiji
DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.766
31. prosinca 2014. u 07:06
Eric Delko je napisao/la:
di je onaj jugošvabo Dayvee? sigurno je osnovao podružnicu hadeesesbeja u Nemčiji
Vidi cijeli citat


Jel me netko trazio....?!...ne mjesam se u te izbore,prvo nisam glasao,drugo nece glasovati,trece svi su kandidati srednja katastrofa....
ma kakvi hdssb,bivsi hdzovci i komunjare....nije mi tu mjesto...nikada bilo....;-)...za razliku od nekih....:-)
[uredio DavyJones - 31. prosinca 2014. u 08:35]
.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
  • Najnovije
  • Najčitanije