Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
05. siječnja 2015. u 16:36
majan debić je napisao/la:
namodigrebza ne shvaća da postoji podjela na branitelje i ''branitelje''.Branitelji su ovi u šatoru koji su na ratištu ostavljali
dijelove tijela za RH i koji su danas uglavnom u kolicima.Ti ljudi zaslužuju i veće penzije i veća prava nego što ih sada
imaju i nikako ne bi trebali raditi da bi imali za kruh ko što namodigrebza kaže.Druga grupa su ''branitelji'',to su oni likovi
koji su zapravo u debeloj većini.Njih možemo vidjeti kako vise u lokalnim birtijama i kladionicama kako isčekivaju da
prođe zadnji par na kladionici,fizički su potpuno zdravi,imaju navodno ptsp ali tu dijagnozu su platili kod doktora.Znao se onomad čak i cjenik kod doktora,koliko njemu platiš,tolika će ti i penzija u budućnosti biti.Ti ''branitelji'' su u penziji još od
mladih dana i na teret su već godinama svih poštenih radnih ljudi....samo treba razlikovati ove prve od ovih drugih
Vidi cijeli citat

Ne zasluzuju. Veca prava i primanja za pocetak zasluzuju regularni penzioneri koji su 40 godina uplacivali novce sebi za penziju jednog dana. Oni su ti za koje mora biti vise jer oni su to platili. Sve ostalo su socijalna davanja, dobra volja drzave i onih koji uplacuju u proracun da se nekome pomogne. Ja jesam da se braniteljima pomogne s jednakom penzijom koju imaju regularni penzici i invalidi, iako je oni za razliku od njih nisu sami zaradili, ali ovo danas nije pomoc, nego pljacka.

Ponavljam niti jedan penzioner ne moze imati vise nego ijedan radnik. To je drzava na bolesnim temeljima. A to kod nas nije iznimkanego pravilo.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:37
a zakaj onda nitko od šatoraša ne potegne pitanje o matiću i preplave medije s tim? Ako je to sve istina, onda lika treba maknuti...odnosno trebalo ga je već. 


Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 16:38
Ako ti nije dosta, evo ti jos licemjera Matica. Druga Matica, dok je jos bio pri HDZ-u.

https://www.youtube.com/watch?v=LUlzYtGOmOc

pjeva covjek kojem je majka Srpkinja... logicni zakljucak, taj bi rodjenu mater prodao.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 16:39
nik je napisao/la:
a zakaj onda nitko od šatoraša ne potegne pitanje o matiću i preplave medije s tim? Ako je to sve istina, onda lika treba maknuti...odnosno trebalo ga je već. 


Vidi cijeli citat


Pa tko kaze da se ne poteze pitanje? cijelo vrijeme se govori o njegovim lazima, a to sto SDP mediji o tome sute, ne znaci da se o tome ne govori.

I ovaj naziv "satorasi", sram vas bilo, samo to mogu reci.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
05. siječnja 2015. u 16:39
https://www.youtube.com/watch?v=P6gOViV57-o

Predrag je također nekada bio teoretičar zavjere. Priviđali mu se komunisti i sl...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
05. siječnja 2015. u 16:40
majan debić je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
miha1 je napisao/la:
A ne smetaju vas velika primanja ministra Matića koji je u usporedbi s Glogoškim zdrav čovjek?
Vidi cijeli citat

Te kritike placa vladajucih su besmisleno politikanstvo. Zar bi predsjednik ili premijer trebao primati placu tajnice? Njihove place niti su problem, niti prevelike.

S druge strane mirovine branitelja su itekako problem. Moja stara nakon 44 godine rada u tvornici je invalid. Prima 1400 kuna. Glagoski prima 25.000 i prosvjeduje? Nije uplatio kune u proracun. Ok pridonio je na drugi nacin, ali taj nacin nije nista veci nego eto moja stara. I ne zasluzuje niti jednu lipu vise od nje. Ali on prosvjeduje? Malo je?

Ali neka to ide na njegov obraz, obraz njegove djece i unuka.
Vidi cijeli citat


ona je nakon 44 godine radnog staža invalid,žena u godinama.Glogoški je invalid od svoje mladosti jer je pola tijela kao mladić ostavio na prvoj crti.Uoči razliku.
Vidi cijeli citat

Razlika je ta da ce ona nece nista kostati drzavu, jer si je sama uplatila penziju i zastitu za vrijeme punog radnog staza. A njega ce drugi financirati cijeli radni vijek jer nije nista uplatio. Ali neka, zasluzio je, ali nije zasluzio da na ime toga pljacka drzavu i prima 25 tisuca kuna. Moze primati 3-4 tisuce koliko bi imao da je zdrav i radi, ovako ih prima besplatno i to je velika nagrada.

Raspitaj se malo kako zive americki vojnici nakon isteka vojne sluzbe.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:41
mljeveni djetic je napisao/la:
nik je napisao/la:
a zakaj onda nitko od šatoraša ne potegne pitanje o matiću i preplave medije s tim? Ako je to sve istina, onda lika treba maknuti...odnosno trebalo ga je već. 


Vidi cijeli citat


Pa tko kaze da se ne poteze pitanje? cijelo vrijeme se govori o njegovim lazima, a to sto SDP mediji o tome sute, ne znaci da se o tome ne govori.

I ovaj naziv "satorasi", sram vas bilo, samo to mogu reci.
Vidi cijeli citat


U svakoj normalnoj drzavi bi vec odavno bili maknuti sa kampiranja na javnoj površini usred grada...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.769
05. siječnja 2015. u 16:43
Zanimljivo kako Matic to sada iznosi....mislim te podatke...necu ulaziti u te hdz/sdp optuzbe zasto ljudi zive vec dva mjeseca u satoru(da ja imam toliko primanja hebalo mi se ali neki opet prosvjeduju)....

Ali je ipak malo morbidno iznosit podatke od nekih invalida samo zato sto se premijer izgleda nasao u sljepoj ulici(nije mu prvi put)

Ali da covjek ne povjeri....mesic,matic,milanovic,sanader,perkovic,manolic,karamarko....svi oni su bili ili jesu u HDZu....to je svjetski fenomen...mislim hdz....

o sdp kao stranku nece ni trosit rijeci...tamo su valjda samo politicki luzeri koji nisu uspijeli unic u hdz.....

ah da zaboravio sam na delka i dimnjacara....isto bili ili jesu simpatizeri hdza....:-)
.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:43
e da, i dalje moje pitanje stoji cijeli dan...tko to nas gura u jugoslaviju opet? Gdje su ti komunisti?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije