riki_mo je napisao/la:
provokator je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Evo dobio sam minus na pitanje od nekoga ko ne jebe pa sam ga podsjetio na problem.
Vidi cijeli citat
Eto vidiš, tako ti je to... Uvjek te ko sjena prati, taj neki prvi minus
Vidi cijeli citat
Prvi se pamte.
Šta ima kod tebe? Kako provodiš petak, tj već subotu?
Vidi cijeli citat
Napornih peta dana iza.. Čeka se slobodni vikend. Danas mi na kablovskoj počeli kodirati HTV kad je utakmica SP-a, pa mi je to pokvarilo ćeif. Večeras se organizovano gledalo Engleze, sutra se organizovano navija za Holandiju.
Čak se mislilo opet do mora, ali je kao neko naoblačenje pokvarilo planove. Nećeš vjerovati da je tamo oko 75. minute utakmice Engleza zapuhao u Mostaru neki jezoviti vjetar...
Vidi cijeli citat
Ja sam od idućeg vikenda u južnim krajevima... ideš li u Gradac ikako?
Totalna glupost je to s kodiranjem. Zar ne gledaš na FTV-u ili nije najbolji komentator više tamo?
I ja sutra za Nizozemsku, konačno ću pogledat utakmicu na miru... Ma kad je Mostar u pitanju, nije to čudno... dobro je da nije zapuhalo kad su Srbende povele...