Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:04
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Nike, na kojoj sam ja listi trenutno?   
Vidi cijeli citat
A ti si mi drag...ti si moja Dobrica Za tebe nema straja ti si jedan fin, kulturan momak koji ne glumi neku facu....

Vidi cijeli citat




Sad mi zavide, ovaj provo, mm, čule, moderator, i tako ti neki...
Vidi cijeli citat
Ti i Slatkica ste mi supeeeeeeeeeeer....naravno tu su jos Village, Wiki, Nozh, Pave, Rumi miiii, susid ( prican o pubovcima )

Vidi cijeli citat


Mene nema na ovoj listi jer sam ja ispred svih! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:05
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
najbolje se naroljati ko guzica na odmoru i prespavati utakmicu.. zna nikita :)
Vidi cijeli citat
A vidi ko mi je tu...pa di si sreco? Bas si mi falija! Kako je bilo na Zrcu?

Vidi cijeli citat


bilo dobro,ali stalno sam imao osjećaj da mi je bilo bolje i zabavnije prijašnjih godina kad sam išao..
Vidi cijeli citat

Stari se moj Worm eto sta je, a i imas curu pa je to drugi par postola....

PS: Nemoj mi se zanosit previse ehhhh..drag si mi, al sad da si miljenik i nisi...zna se ko je miljenik ehhhhhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:07
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Nike, na kojoj sam ja listi trenutno?   
Vidi cijeli citat
A ti si mi drag...ti si moja Dobrica Za tebe nema straja ti si jedan fin, kulturan momak koji ne glumi neku facu....

Vidi cijeli citat




Sad mi zavide, ovaj provo, mm, čule, moderator, i tako ti neki...
Vidi cijeli citat
Ti i Slatkica ste mi supeeeeeeeeeeer....naravno tu su jos Village, Wiki, Nozh, Pave, Rumi miiii, susid ( prican o pubovcima )

Vidi cijeli citat


Mene nema na ovoj listi jer sam ja ispred svih! 
Vidi cijeli citat
Tako je! Di si, sta ima?

[uredio nikita - 26. kolovoza 2010. u 00:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:07
nikita je napisao/la:
Nozh Pa djes ba

Vidi cijeli citat

evo me, tu sam. brčak se u harkanju još uvijek 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:10
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ja sam za samit ak ja i Wikica spavamo skupa u sobi
Vidi cijeli citat
Zagreb bi bija najbolja opcija

Vidi cijeli citat


  Evo nudim smještanje nekima ako sam pozvan!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:10
Nozh je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nozh Pa djes ba

Vidi cijeli citat

evo me, tu sam. brčak se u harkanju još uvijek 


Vidi cijeli citat
Super ti je logo... kupila san momku pivo s likom Che Guevara u Italiji



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:11
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ja sam za samit ak ja i Wikica spavamo skupa u sobi
Vidi cijeli citat
Zagreb bi bija najbolja opcija

Vidi cijeli citat


  Evo nudim smještanje nekima ako sam pozvan!
Vidi cijeli citat

je,s onim tvojim ne baš najbistrijim cimerom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:11
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ja sam za samit ak ja i Wikica spavamo skupa u sobi
Vidi cijeli citat
Zagreb bi bija najbolja opcija

Vidi cijeli citat


  Evo nudim smještanje nekima ako sam pozvan!
Vidi cijeli citat
Pa normalno da si pozvan ehhhhhhh...zar sumnjas pfffffffff

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:11
cim provo dodje, nikita otvori usta 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:12
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive ?
  • Najnovije
  • Najčitanije