Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 13:42
Bege, sad je IN imati neki novi ukrasni nadimak pa sam smislio jedan koji te opisuje na pravi način kad se uzmu tvoje psiho-fizičke osobine - IDEALNA! 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:45
onda ćeš ti fino biti IN samo u dnevnom pohodu na kavanu
a došao je i on...kakav ulet
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 13:48
De si Vile puška te ubila! Ke nova... Jesi pogodio tenis do kraja? Kako je bilo na mašini sinoć?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:49
ma svi parovi su odgođeni za danas,tak da stoji i dalje,a kak može biti s njom?odrađuješ i mislima si na nekim drugim komadima
[uredio Vilenjak - 26. kolovoza 2010. u 13:49]
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 13:51
pozdrav pubovcima i bidnici
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:51
zar ona nije bludnica?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 13:55
Vilenjak je napisao/la:
ma svi parovi su odgođeni za danas,tak da stoji i dalje,a kak može biti s njom?odrađuješ i mislima si na nekim drugim komadima
Vidi cijeli citat


Sad bi ti trebao povjerovati da ona šuti pa se možeš (sss)koncentrirat na svoje misli?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2006.
Poruka: 7.423
26. kolovoza 2010. u 13:57
Minika mi se probudio..............mijau, vidiš kako ti čitam misli.........znam ja šta ćeš da kažeš

nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
26. kolovoza 2010. u 13:58
provokator je napisao/la:

Sad bi ti trebao povjerovati da ona šuti pa se možeš (sss)koncentrirat na svoje misli?
Vidi cijeli citat

naučiš sam sebe kaj radit nakon nekoliko puta torture
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 13:59
beogradjanka* je napisao/la:
Minika mi se probudio..............mijau, vidiš kako ti čitam misli.........znam ja šta ćeš da kažeš

nego kad ćeš više da upoznaš Miniku? greh je da ste odvojeni
Vidi cijeli citat

dugo sam spavao jer sam tebe sanjao 
  • Najnovije
  • Najčitanije