‘Dogodine u ovo vrime’

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.894
13. listopada 2025. u 13:53

Svi se prave da nešto rade, a nitko da zavrti rundu.

[uredio Raul2000 - 13. listopada 2025. u 13:53]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
13. listopada 2025. u 15:20

sta cemo?

 

Moze meni lasko jer lasko je kosarkasko, ostalima po volji

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.723
13. listopada 2025. u 15:29

posto nam je kosarka vrhunska ostajem pri jackie jabuka

Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
13. listopada 2025. u 16:25

Vilenjak je napisao/la:

posto nam je kosarka vrhunska ostajem pri svom odabiru da budem katalonski kitopusac

Vidi cijeli citat


ne vidim kakve veze ima kosarka s tvojim odabirom, al postujem

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.963
13. listopada 2025. u 16:51

Neka viroza me uhvatila, prelezao ponedjeljak.

Nije lose ovako, jos samo 4 radna dana ovaj tjedan.

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.723
13. listopada 2025. u 20:31

zelim prijaviti Kojota za uznemiravanje, naime na temi o zanimljivostima je stavil video o najizolarnijem otoku na svijetu, gdje zivi 240 ljudi, sad ja ocekujem video od minute i pol sa zakljuckom da nisu normalni, moral sam odgledati svih 15 minuta videa, zbog ovakvog gnjusnog maltretiranja, mislim da je ban jedino normalno rijesenje

Domovine sin
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.894
13. listopada 2025. u 20:54

Ti bi banirao Kojota, pa ovo je nečuveno, stop maltretiranju od strane mađarskih zagoraca. 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.826
13. listopada 2025. u 21:03

Raul2000 je napisao/la:

Ti bi banirao Kojota, pa ovo je nečuveno, stop maltretiranju od strane mađarskih zagoraca. 

Vidi cijeli citat


mađarska posla potomaka Khuena Hedervaryja

[uredio Kojot_50 - 13. listopada 2025. u 21:03]
Felix, qui semper vitae bene computat usum
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.859
13. listopada 2025. u 22:12

Ja u škveru radin, nije loša plaća

Al u zadnje vrime, govori mi ćaća

Imaš sobu, imaš vrtal, kar i bićikletu

Ća ne ženiš, ća ne ženiš onu Marijetu?

 

Ne razumi ćaća da današnje cure

vataju tajkune, lovu i doture

Nima više serenade, nima škuribande,

ako nimaš bilu jahtu i cherokee grande 

Igra se i dogodine; Ulaz P
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.352
13. listopada 2025. u 22:41

Kojot je ko Furio Radin u saboru, prošao sve sustave upravljanja Sportnetom, otac forumske UDBE, ćaća prije nego je Sanader postao ćaća...

Kad hoćeš da netko nestane sa foruma kao da nikad nije pisao nosiš Kojotu dalmatinski pršut, bocu najbolje rakije i kuvertu. 

 

[uredio ARIZIN - 13. listopada 2025. u 22:42]