Dario_SNet je napisao/la:
evo ja cu rec svoje misljenje o inceptionu - dosadan i nezanimljiv, poprilicno predvidljiv i nimalo zabavan
isti k kao shutter island samo drugo pakovanje...a i shutter island je pizdarija na slicnu foru kao i 6. culo i svi slicni/a razliciti filmovi...
od svih nabrojanih, 6. culo mi je super, ostali bzvz
ako netko zakljuci da sam nesposobni tukan i glupan banirat cu ga
Vidi cijeli citat
Meni je Shutter island bolji film tj. odličan je film, a ne bi se složio da je Insepšn dosadan. Posebno za holivudski film je mega zanimljiv pored svih ovih komedijica što se svakodnevno štancaju. Znači, solidan i jako dobar film. Mada mi je Memento bolji (od Nolana ako gledamo), ali taj i nije samo njegov kao Insepšn.
Šesto čulo je jako dobar film i vrhunac od onog Shymalamamana mada me nije previše razočarao ni Village (ne ovaj s foruma) a Signs i Unbreakable su smeće.