Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 01:29
Vilenjak je napisao/la:
provokator je napisao/la:


Ti si bogat čovjek, ja imam cedevitu od limuna, dorinu s lješnjakom, veliki čips i već gubim na kladionici. 
Vidi cijeli citat

2 lsitića...4 X ukupno..3 pogođena..pa ti reci...iunače sjebala me Švedska sa svojim under golovima
Vidi cijeli citat


Ma ja čekam ukupno 6 parova za 4 pogođena listića, ali je problem što su svi strateški raspoređeni pa nijedan još nije dobitni.
I ja sam igrao Švedsku over, ali to sam pao sa Čileom već. Srećom imala Švedska manje isključenja, to mi je bio glavni danas pa neću plakati puno.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:30
provokator je napisao/la:


Ma ja čekam ukupno 6 parova za 4 pogođena listića, ali je problem što su svi strateški raspoređeni pa nijedan još nije dobitni.
I ja sam igrao Švedsku over, ali to sam pao sa Čileom već. Srećom imala Švedska manje isključenja, to mi je bio glavni danas pa neću plakati puno.
Vidi cijeli citat

ja sam igral Švedsku meč više od 50,5
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 01:31
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...

Vidi cijeli citat


odlično.. neće trebat linkove jerbo gledam preko satelita
Vidi cijeli citat
Sta si igra?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 01:32
provokator je napisao/la:
Vilenjak je napisao/la:
imam milku,štapiće punjene kikirikijem i medenjake sa visnjom i glumi da kužim tenis
Vidi cijeli citat


Ti si bogat čovjek, ja imam cedevitu od limuna, dorinu s lješnjakom, veliki čips i već gubim na kladionici. 
Vidi cijeli citat
Ja iman samo kokice

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 01:34
Sad kad se javi Ilegalac da ima vola pečenog i 100 litara vina. 
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
19. siječnja 2011. u 01:36
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...

Vidi cijeli citat


odlično.. neće trebat linkove jerbo gledam preko satelita
Vidi cijeli citat
Sta si igra?

Vidi cijeli citat


ma zasad mi samo 3 igraju (žene ne pratim), 1set zbroj gemova više mayer, berdič i stakhovsky, na 9.5 je margina

s tim da je stakhovsky upravo brejknuo nazad kubota i vratio mi listić u igru.. bio sam skeptičan i prema ovom japancu ali dobro udara zasad

[uredio wormtongue - 19. siječnja 2011. u 01:37]
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
19. siječnja 2011. u 01:40
Je li se kladio možda netko na trubadura Robreda? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 01:41
provokator je napisao/la:
Je li se kladio možda netko na trubadura Robreda? 
Vidi cijeli citat
Je, je ja san se kladila kontra njega tj. na Ribicu ehhehe

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
19. siječnja 2011. u 01:42
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...

Vidi cijeli citat


odlično.. neće trebat linkove jerbo gledam preko satelita
Vidi cijeli citat
Sta si igra?

Vidi cijeli citat


ma zasad mi samo 3 igraju (žene ne pratim), 1set zbroj gemova više mayer, berdič i stakhovsky, na 9.5 je margina

s tim da je stakhovsky upravo brejknuo nazad kubota i vratio mi listić u igru.. bio sam skeptičan i prema ovom japancu ali dobro udara zasad

Vidi cijeli citat
Ja iman hendije Zzzstin, Wozniacki i Kuznje...za sad da kucnen o drvo ide ko podmazano...i jos uz to iman pobjedu Ribice!

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
19. siječnja 2011. u 01:44
provokator je napisao/la:
Je li se kladio možda netko na trubadura Robreda? 
Vidi cijeli citat

Berich više od 38,5,Mayer 1,Verdasco 1mKanepi 1,Pironkova 1,Wickmayer 1
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije