nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
nikita kakvo je stanje sa kišom dolje? imam hrpu tenisa na kladionici pa da znam dal će bit šta od toga ili da idem leć
Vidi cijeli citat
Igraju...imas prijenos na ES 1 i ES 2....ako ti triba link za neki match javi...
Vidi cijeli citat
odlično.. neće trebat linkove jerbo gledam preko satelita
Vidi cijeli citat
Sta si igra?
Vidi cijeli citat
ma zasad mi samo 3 igraju (žene ne pratim), 1set zbroj gemova više mayer, berdič i stakhovsky, na 9.5 je margina
s tim da je stakhovsky upravo brejknuo nazad kubota i vratio mi listić u igru.. bio sam skeptičan i prema ovom japancu ali dobro udara zasad
[uredio wormtongue - 19. siječnja 2011. u 01:37]