napisao sam vec, u birtiji, koncert Thompsona je najveca pobjeda Hrvata, a da nije ratna niti sportska od osamostaljenja
kako smo u DR pomeli agresora u par dana, tako su smo jucer dozivjeli apolutnu pobjedu, odlican koncert, bez izgreda, organizacijski na najvisem nivou, ponasanje sudioniku maksimalno korektno, zabavno, ljubav, vjera i Domovina je nadvladala sve.
pobjeda se najbolje ocituje u tome da se oni koji su najavljivali armagedon, ustaski dernek i sramocenje ugleda Hrvatske moraju zadovoljiti sa ostavljenim plasiticnim casama od pive.
nisam bio, zadnji puta na MAksimiru 2007, ali ponosan sam kao da jesam.
cestitke i naklon svima koji su sudjelovali, podrzavali i vjerovali
[uredio Vilenjak - 06. srpnja 2025. u 13:42]