Z&M Birtija 4
Slaven Belupo se oprostio od Katalinića, karijeru nastavlja u Češkoj
Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
Sjajne vijesti za Englesku: Ključni igrač spreman za Ganu, Tuchel otklonio sve sumnje o ozljedi
Stiglo klupsko očitovanje o poslu godine: Hajduk potvrdio službeni interes WhiteBita
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatska samo jednom nije pobijedila u drugom kolu na SP-ima, a i tada je bila bliža slavlju
16 min•Originalno

Stiglo klupsko očitovanje o poslu godine: Hajduk potvrdio službeni interes WhiteBita
38 min•Nogomet

Olić najavio juriš na Panamu i potpunu dominaciju Vatrenih
1 sat•Nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
1 sat•Nogomet

Hrvatska protiv CONCACAF reprezentacija: Meksikanci najveći problem, ostale je pobjeđivala
1 sat•Originalno

Hajduk ulazi u društvo Barcelone i Juventusa: 'Ponuda je poslana Biliću i Pavasoviću, čekamo očitovanje kluba'
1 sat•Nogomet

Frapantan podatak: Emi Martinez sačuvao je clean-sheet u više od dvije trećine utakmica za Argentinu
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
15 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
18 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Argentina - Austrija 2:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
21 sat•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje Vatrene: Hrvatska se mora nakloniti kapetanu, a Panama će sigurno pasti
6 sati•Originalno

Panama - Hrvatska: Nema tu puno kalkulacija, samo pobjeda dolazi u obzir
2 sata•Nogomet

Francuska - Irak: Favorit je jasan, Mbappe i društvo idu po novu pobjedu
23 sata•Nogomet

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
3 sata•Originalno

Dakle, nisam vidila, vidila sam neke iz Novog Sada, čak sam im i tablice zapamtila, i sutradan ih dala BGki čini mi se..
Nažalost, svaki puta kad sam izlazila u grad, a to je uvik navečer sam bila...
Kafić se zove Garden, drži ga ovaj iz UB 40, to je bivša "bašta Beograd". Ok prostor na moru, al daleko od mog ukusa za kafiće... Al dobro, drago mi je da mu se Zadar svidija... 
No dobro, objasnila san ti na msn, neda mi se sad opet. Nekom sam od Srba s foruma rekla da sam vidila auto sa Novosadskim tablicama, i zapamtila registarski broj, al to očito nisi bila ti... 
Samo nek ste mi vas dvoje zadovoljni... 






Sriča je leđenda koja hoda!!!