Z&M Birtija 4
Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
Drago Ćosić najavljuje 15. dan SP-a: Ekvadoru ostaje samo nada, jadnima Turskoj i Tunisu niti to
Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
Tunis - Nizozemska: Može li se Tunis barem dostojno oprostiti od Svjetskog prvenstva?
- Najnovije
- Najčitanije


Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
2 sata•Nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
2 sata•Nogomet

Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
2 sata•Nogomet

Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
3 sata•Rukomet

Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
3 sata•Nogomet

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
3 sata•Nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
3 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
21 sat•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
23 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
23 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
20 sati•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
15 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
16 sati•Nogomet

Dakle, nisam vidila, vidila sam neke iz Novog Sada, čak sam im i tablice zapamtila, i sutradan ih dala BGki čini mi se..
Nažalost, svaki puta kad sam izlazila u grad, a to je uvik navečer sam bila...
Kafić se zove Garden, drži ga ovaj iz UB 40, to je bivša "bašta Beograd". Ok prostor na moru, al daleko od mog ukusa za kafiće... Al dobro, drago mi je da mu se Zadar svidija... 
No dobro, objasnila san ti na msn, neda mi se sad opet. Nekom sam od Srba s foruma rekla da sam vidila auto sa Novosadskim tablicama, i zapamtila registarski broj, al to očito nisi bila ti... 
Samo nek ste mi vas dvoje zadovoljni... 






Sriča je leđenda koja hoda!!!