Z&M Birtija 4
Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
Vaterpolisti Mladosti slomili Jadran i postali prvaci Hrvatske
Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Curacao - Obala Bjelokosti 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina E)
2 sata•Nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 sat•Nogomet

Vaterpolisti Mladosti slomili Jadran i postali prvaci Hrvatske
2 sata•Vodeni sportovi

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
3 sata•Nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
3 sata•Nogomet

Matjaž Kek pohvalio Bosnu i Hercegovinu, dotaknuo se i igre Hrvatske
5 sati•Nogomet

Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
5 sati•Nogomet

UŽIVO: Ekvador - Njemačka 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina E)
2 sata•Nogomet

UŽIVO: Curacao - Obala Bjelokosti 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina E)
2 sata•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
8 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
1 dan•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
23 sata•Nogomet

Ganski veznjak puca od samopouzdanja: 'Protiv Hrvatske ćemo uzeti tri boda jer želimo biti prvi u skupini'
10 sati•Nogomet

Dakle, nisam vidila, vidila sam neke iz Novog Sada, čak sam im i tablice zapamtila, i sutradan ih dala BGki čini mi se..
Nažalost, svaki puta kad sam izlazila u grad, a to je uvik navečer sam bila...
Kafić se zove Garden, drži ga ovaj iz UB 40, to je bivša "bašta Beograd". Ok prostor na moru, al daleko od mog ukusa za kafiće... Al dobro, drago mi je da mu se Zadar svidija... 
No dobro, objasnila san ti na msn, neda mi se sad opet. Nekom sam od Srba s foruma rekla da sam vidila auto sa Novosadskim tablicama, i zapamtila registarski broj, al to očito nisi bila ti... 
Samo nek ste mi vas dvoje zadovoljni... 






Sriča je leđenda koja hoda!!!