Z&M Birtija 4
Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
Portugal - Uzbekistan: Popravni ispit za Portugalce, Cannavarov Uzbekistan ide po povijest
Hrvatska samo jednom nije pobijedila u drugom kolu na SP-ima, a i tada je bila bliža slavlju
Portugal - Uzbekistan 5:0: Ronaldov dan u Houstonu, Cannavarovi izabranici teško stradali
- Najnovije
- Najčitanije


UŽIVO: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
24 min•Nogomet

Portugal - Uzbekistan 5:0: Ronaldov dan u Houstonu, Cannavarovi izabranici teško stradali
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
3 sata•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
1 sat•Nogomet

Kolumbija - DR Kongo: Diaz i društvo pobjedom potvrđuju prolaz u nokaut fazu
1 sat•Nogomet

Litavski gorostas napušta Denver: Jokićev suigrač sve dogovorio sa Žalgirisom, čeka se raskid ugovora
2 sata•Košarka

Začepio usta kritičarima: Cristiano Ronaldo prvi zabio na šest svjetskih prvenstava!
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
23 sata•Nogomet

UŽIVO: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
24 min•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Portugal - Uzbekistan: Popravni ispit za Portugalce, Cannavarov Uzbekistan ide po povijest
3 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
2 sata•Nogomet

Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
10 sati•Nogomet

Dakle, nisam vidila, vidila sam neke iz Novog Sada, čak sam im i tablice zapamtila, i sutradan ih dala BGki čini mi se..
Nažalost, svaki puta kad sam izlazila u grad, a to je uvik navečer sam bila...
Kafić se zove Garden, drži ga ovaj iz UB 40, to je bivša "bašta Beograd". Ok prostor na moru, al daleko od mog ukusa za kafiće... Al dobro, drago mi je da mu se Zadar svidija... 
No dobro, objasnila san ti na msn, neda mi se sad opet. Nekom sam od Srba s foruma rekla da sam vidila auto sa Novosadskim tablicama, i zapamtila registarski broj, al to očito nisi bila ti... 
Samo nek ste mi vas dvoje zadovoljni... 






Sriča je leđenda koja hoda!!!