Hrvatska-Gana 2:1

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
danas u 01:07

Deda je odigra odlično, iduću neće moć hodat

ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 01:07

THE FAMILY

Idemo dalje samo hrabro 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
danas u 01:08

Modrić je čitavu sezonu u Milanu igrao 90+ minuta, tjedan dana mu je taman. U čemu je problem, još mu dobro došlo da se vrati u formu...

[uredio ARIZIN - 28. lipnja 2026. u 01:08]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
danas u 01:08

Modric bas rekao da ce produziti do 50.godine, mozda do 60., kakav Ronaldo, kakav Messi :-0

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.326
danas u 01:08

Kojeg datuma i u koliko sati igramo?

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
danas u 01:08

prezadovoljan, dalić bacio sve na jednu kartu i pogodio, svaka mu dala.

nepopularno mišljenje: mi smo tukli odličnog protivnika, točka.

očekivao sam tešku utakmicu. međutim, pod pritiskom i nakon udarca nisu klonuli, nego su se vratili. vlašić ne samo zbog gola odličan, modrić ne bi bio modrić da ne izvodi skraćene kornere, neka mu. sad se još ispostavilo da zna igrati i beka i stopera. pongračić jako dobar, perija standardno visoka razina.

nemam primjedba, osim da smo tako trebali igrati protiv engleza.

bilo tko da dolazi, znojit će se protiv nas s ovakvom igrom, to tvrdim i pri tome ostajem - sve dok ne igramo opet mlako. 😂

znaju svi s kime imaju posla.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
danas u 01:09

Bravo vlajoooo ako mi je zbog koga drago onda je zbog ovog momka 💪

Toliko puta podcijenjen, ispljucan od javnosti i medija, uvik neki hebeni upitnici i pitanja i onda momak zabije pazi glavom za pobijedu i prolaz.

Jos vise me ljuti da je odigra dobru sezonu u Serie A pa i u rep. je u zadnje vrime dobar ali ne opet pljucanje, bravo momcino !!!

 

Svaka cast i kapetanu, maestralna zavrsnica i bome je i meni zacepia usta 😁

 

Idemooo dalje

 

 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.116
danas u 01:10

Samo da pozdravim debelog novinara iz Splita, Livnoladaše s Indexa i Tomu kojemu je Vlašić najgori igrač. Inače je ova emisija na HRT-u užasna, Tomo je čini specijalno negledljivom.

Ima li veće ironije od toga kad je danas dodatno najbolji igrač bio dečko rođen u - Livnu

Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 710
danas u 01:10

Igramo 3.7. u 1:00, znači noć s četvrtka na petak 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 01:10

Prije utakmice je komentator na Areni, i ne ne mogu ja slusati Ivkoviceve gluposti slusam Arenu, rece covjek da Hrvatska ima toliko individualne kvalitete da to nekad mora izaci na povrsinu. I kad je timska igra losa, netko ce iskociti.

 

Valjda, nadajmo se, da pocinje uzlet.

 

Vlasic je ocigledno bolji kao starter nego ulazak sa klupe, ovako daje doprinos.

  • Najnovije
  • Najčitanije