Hrvatska-Gana 2:1

whiteboy
whiteboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.595
danas u 01:10

Mihael19 je napisao/la:

Ivković se nabacuje Valentini

Vidi cijeli citat

A čovik je koban za televizijske voditeljice pa zašto ne probat opet.

Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.070
danas u 01:11

Mihael19 je napisao/la:

Kojeg datuma i u koliko sati igramo?

Vidi cijeli citat

u 1 sat iza ponoći, samo ne znam sa srijede na četvrtak ili s četvrtka na petak. To me nešto zbunjuje

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.379
danas u 01:11

Najbolji danas; 

Baturina

Vlašić

Modrić

Sučić 

Šutalo 

 

Ostali dobri ili solidni, što je najvažnije nitko nije zakazao danas to je ključ. Tim.

Bravo 🫡🇭🇷 neka nas u nokaut fazi neovisno o protivniku, tamo smo više doma nego u grupi

nowtocombo
nowtocombo
Mali dioničar
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 5.090
danas u 01:11

Odigrali smo puno bolje nego što sam mislio.

Nismo bez šansi dalje.

ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 01:11

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Samo da pozdravim debelog novinara iz Splita, Livnoladaše s Indexa i Tomu kojemu je Vlašić najgori igrač. Inače je ova emisija na HRT-u užasna, Tomo je čini specijalno negledljivom.

Ima li veće ironije od toga kad je danas dodatno najbolji igrač bio dečko rođen u - Livnu

Vidi cijeli citat

Nisu vrijedni spomena, uživajmo u NAŠOJ pobjedi!

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
danas u 01:11

ZB10 je napisao/la:

Najbolji danas; 

Baturina

Vlašić

Modrić

Sučić 

Šutalo 

 

Ostali dobri ili solidni, što je najvažnije nitko nije zakazao danas to je ključ. Tim.

Bravo 🫡🇭🇷 neka nas u nokaut fazi neovisno o protivniku, tamo smo više doma nego u grupi

Vidi cijeli citat


Perišić također, bio je beton u obrani...

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 53
danas u 01:13

Ove koji pljuju Vlašića nabijem posebno na onu stvar. Momak je kapetan Torina, a neki i dalje dovode njegovu kvalitetu u pitanje.

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 17
danas u 01:13

I onda, birali bi tehniku ili brzinu?

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.837
danas u 01:13

Gvardiol skoro penal izborio.. ajmo ostat zdravi, odmorit se i gvardiola vratit u zivot. Idemo se potuc pa sta bog da

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
danas u 01:13

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Gospodin
  • Najnovije
  • Najčitanije