Hrvatska-Gana 2:1

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.384
danas u 01:15

ARIZIN je napisao/la:

Perišić također, bio je beton u obrani...

Vidi cijeli citat

Dobar, pravovremen. Ali očekivao sam naprijed možda malo upotrebljivije centaršuteve od njega, nije ih ni puno upitio ali ono što se sjećam je bilo van mete

Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.070
danas u 01:15

Zašto su svi uvjereni da idemo na Portugal a ne Kolumbiju? What am I missing?

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
danas u 01:15

Za iducu utk. samo dvi zamjene. Drugi stoper umisto Pongracica i Matanovic na spicu i moremo se potuci za osminu finala bez beda

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
danas u 01:16

Na kraju skupina rutinski odrađena, dobilo se dva lošija, a izgubilo od jačega i ide se dalje glatko. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
danas u 01:16

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


U Rusiji smo trebali u četvrtfinalu ići na Španjolsku, pa su ih Rusi izbacili ...

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
danas u 01:16

Yakov je napisao/la:

Zašto su svi uvjereni da idemo na Portugal a ne Kolumbiju? What am I missing?

Vidi cijeli citat

Kiki igra.

Gospodin
redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.647
danas u 01:16

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat

Portugal još nismo dobili, a mislim da će se i oni potruditi da ne dobiju nas. Gana pa Švicarska zvuči i njima bolje nego Hrvatska pa Španjolska. Naravno ne znači da će i pored želje dobiti Kolumbiju, ali gotovo tu nije ništa. 

[uredio redscro - 28. lipnja 2026. u 01:17]
The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 747
danas u 01:16

Mr. Q je napisao/la:

The Flying Carpet je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Vlašić 11 golova u 65 nastupa od kojih je dobar dio izvađen ili ušao s klupe. Dobra statistika za veznjaka.

Vidi cijeli citat

On nije vezni, on je napadač.

Vidi cijeli citat

Ti si otirač za noge, a ne leteći tepih.

Vidi cijeli citat

Vlašić je napadač, ili je igrao krilo ili desetku, sve te pozicije su primarno napadačke. Nikad on nije igrao osmicu ili šesticu da možeš reći da je vezni. 

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
danas u 01:17

ARIZIN je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


U Rusiji smo trebali u četvrtfinalu ići na Španjolsku, pa su ih Rusi izbacili ...

Vidi cijeli citat

Dobro to je skroz drugo. Kao prvo to je bilo top8, a ne top16. Kao drugo domaćin koji je iz Europe nikada nije dobar izbor. Nije bio ni tada.

Gospodin
canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.036
danas u 01:17

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat

Samo da podsjetim i u Rusiji nas je čekala Španjolska pa znamo kako je prošlo.

Utakmicu po utakmicu tko zna kako će se ždrijeb otvorit.

  • Najnovije
  • Najčitanije