Sensation je napisao/la:
Dabrić je napisao/la:
Sensation je napisao/la:
Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?
Vidi cijeli citat
1. Perija je najbolji lijevi bek nakon Jarnija, a još bitnije,
2. time se otvara pozicija Baturini koji nam je glavni igrač.
3. Šutalo - Gvardiol, kombinacija je o kojoj maštam.
4. Pongra je OK, ali pravi Gvardiol na stoperu bi nam puno odnio.
Vidi cijeli citat
Gvardiol u punoj snazi pomaze i perisicu na krilu, ali bi mu sigurno bilo lakse odigrati stopera, fizicki. Ove dvije tekme se vidjelo da nije u formi, daj boze da se vrati. Treba nam, trebaju nam svi. Evo o vlasicu je bilo postova, i on nam treba. Jedino me iznenadilo sto je marco uletio a ne kramaric
Vidi cijeli citat
Nema Perišić više reakciju za krilo, lakše mu je proći kao bek. Igrao je beka i na prošlom euru, kao i u Ligi nacija, ništa novo. A Baturina nam je, svi će se složiti, najbolji igrač na SP-u. Gvardiol je igrao kad smo osvojili 3. mjesto stopera s Lovrenom i Šutalom prije 4 g.Tu može biti zvijer. Lako beka u Cityju igrati. Sjetite me kad je dobro odigrao na beku u reprezentaciji. Zadnje se sjećam prije 6 godina kad je bio najgori.
[uredio Dabrić - 28. lipnja 2026. u 02:40]