Hrvatska-Gana 2:1

123
...
107108109
hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
danas u 01:43

Ćelava prevara je napisao/la:

ronaldinjo je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

Vidi cijeli citat

Koja si ti prevara

Vidi cijeli citat

Evo ponude prevara:

Ajmo se lagat da smo odigrali dobro danas.

Ajmo se lagat da smo barem jednu utakmicu od ove 3 odigrali dobro.

Ajmo se lagat da smo barem jedno cijelo poluvrijeme odigrali dobro na ovom turniru.

Vidi cijeli citat


ajmo se lagat da smo dobili 2 od tri tekme 

ajmo se lagat da smo gani dali 2 gola a do sad nije dobila ni jedan

ajmo se lagat da smo englezima dali 2 gola

ajmo se lagat da idemo dalje 

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
danas u 01:47

Ne razumim kalkulacije. Sto ako izbacimo Kolimbiju ili Portugal idemo na Spanjolsku ako ona izbaci svog protivnika? 😂 Haaha. Pa koga brige za to ako peođemo sljedeci krug. 😂😂

[uredio Leader - 28. lipnja 2026. u 01:47]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
danas u 01:47

pa idemo dalje, to nije laz

ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 01:49

hrusta je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

ronaldinjo je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

Vidi cijeli citat

Koja si ti prevara

Vidi cijeli citat

Evo ponude prevara:

Ajmo se lagat da smo odigrali dobro danas.

Ajmo se lagat da smo barem jednu utakmicu od ove 3 odigrali dobro.

Ajmo se lagat da smo barem jedno cijelo poluvrijeme odigrali dobro na ovom turniru.

Vidi cijeli citat


ajmo se lagat da smo dobili 2 od tri tekme 

ajmo se lagat da smo gani dali 2 gola a do sad nije dobila ni jedan

ajmo se lagat da smo englezima dali 2 gola

ajmo se lagat da idemo dalje 

Vidi cijeli citat

Ne vrijedi prevarama objašnjavati. 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 01:50

Sensation je napisao/la:

Dabrić je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

Jel bi prije voljeli gledat gvardiola na beku pa perisica vislje, ili gvardiola umjesto pongracica u sastavu kao danas?

Vidi cijeli citat

1. Perija je najbolji lijevi bek nakon Jarnija, a još bitnije,

 

2. time se otvara pozicija Baturini koji nam je glavni igrač.

 

3. Šutalo - Gvardiol, kombinacija je o kojoj maštam.

 

4. Pongra je OK, ali pravi Gvardiol na stoperu bi nam puno odnio.

Vidi cijeli citat


Gvardiol u punoj snazi pomaze i perisicu na krilu, ali bi mu sigurno bilo lakse odigrati stopera, fizicki. Ove dvije tekme se vidjelo da nije u formi, daj boze da se vrati. Treba nam, trebaju nam svi. Evo o vlasicu je bilo postova, i on nam treba. Jedino me iznenadilo sto je marco uletio a ne kramaric

Vidi cijeli citat

Nema Perišić više reakciju za krilo, lakše mu je proći kao bek. Igrao je beka i na prošlom euru, kao i u Ligi nacija, ništa novo. A Baturina nam je, svi će se složiti, najbolji igrač na SP-u. Gvardiol je igrao kad smo osvojili 3. mjesto stopera s Lovrenom i Šutalom prije 4 g.Tu može biti zvijer. Lako beka u Cityju igrati. Sjetite me kad je dobro odigrao na beku u reprezentaciji. Zadnje se sjećam prije 6 godina kad je bio najgori.

[uredio Dabrić - 28. lipnja 2026. u 02:40]
Brz i okomit nogomet
anga98
anga98
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2019.
Poruka: 1.005
danas u 01:51

Najlakš bi bilo da nam je raspored: Andora, San Marino, Bolovija, Venezuela i u finalu Argentina.

Napravili smo cilj, prošli smo dalje. Sad se igra novi turnir i protivnicima nije ugodno igrat s nama.

Ali eto, treba kalkulirat i vjerovat da će sve doći samo.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
danas u 01:55

ma zajebali smo, nismo izbjegli francusku u polufinalu...evo uzas

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 339
danas u 01:59

Šutalo se loše  postavio kod primljenog gola, nigdje ga nije bilo, loša poziciona igra.

Perja i Pongrač su fantastično neutralizirali Semenya, krilo ManCitya. Pongrač ga je pri kraju još inteligentno nagazio i izbacio iz igre. Bravo.

Matanović napadač No.1

Modrić genije!

Ostali dobri i vrlo dobri.

Dalić - Mastermind.

Idemo dalje!

pouzdan
pouzdan
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2016.
Poruka: 853
danas u 02:05

danchy je napisao/la:

Brutalna partija Modrica. Hoce li moci hodati u sljedecoj je dobro pitanje..

Vidi cijeli citat
hoce jer on jedino i moze bit pravi pod punim opterecenjem

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.060
danas u 02:06

hrusta je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

ronaldinjo je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

Vidi cijeli citat

Koja si ti prevara

Vidi cijeli citat

Evo ponude prevara:

Ajmo se lagat da smo odigrali dobro danas.

Ajmo se lagat da smo barem jednu utakmicu od ove 3 odigrali dobro.

Ajmo se lagat da smo barem jedno cijelo poluvrijeme odigrali dobro na ovom turniru.

Vidi cijeli citat


ajmo se lagat da smo dobili 2 od tri tekme 

ajmo se lagat da smo gani dali 2 gola a do sad nije dobila ni jedan

ajmo se lagat da smo englezima dali 2 gola

ajmo se lagat da idemo dalje 

Vidi cijeli citat

To je sve istina kao što je istina i da ne igramo dobro.

123
...
107108109
  • Najnovije
  • Najčitanije