Hrvatska-Gana 2:1

Celtics2607
Celtics2607
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2015.
Poruka: 299
danas u 02:07

Podsjetnik za dežurne kritičare: 

Prije Dalića 20 godina ( dvadeset) nismo bili među 2 najbolje ekipe u grupi na svjetskom prvenstvu. 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.061
danas u 02:08

car01 je napisao/la:

Te priče o kalkuliranju pokazuju da nitko od tih nikada nije bio sportaš, a i karakter je vrlo upitan...zamisli pripremaš se 5 dana za utakmicu, gineš 90 minuta i onda šta u 97. minuti pustiš gol da bi eventualno u 1/8 finala izbjegao Španjolsku.

Siguran sam da to nije palo na pamet nikome u reprezentaciji, pogotovo zato što ne biraš prvog sljedećeg protivnika.

Ajd da je eventualno bilo osigurano 2. mjesto, pa odmaraš igrače, svejedno ti je, kao Norveškoj npr. 

 

Vidi cijeli citat

Sportaši rade puno gore stvari od toga. I to profesionalni sportaši. Kao da je jedan uhvaćen u namještanju i klađenju. Na jednog uhvaćenog imaš 10 koji nisu.

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.856
danas u 02:12

Ovo da nam je Gana pustila je zapravo jedno od normalnijih obrazloženja naših pobjeda zadnjih osam godina. I to nešto govori.

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 682
danas u 02:28

Dalic izuzetno dobro priprema nokaut utakmice. Vlašica je izvadio iz zadnjeg džepa. Dobro je on pripremio i utakmicu protiv italije 2024 , nemože on utjecat na paniku i nesreću. Vlašića uglavnom pljuju zbog klubaških razloga, a lik zabija u kontinuitetu važne golove za reprezentaciju, jedan od razloga zasto smo 2024. ispali u grupi je taj sto se on ozlijedio. Malu je karijeru napravio s obziron na talenat.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 02:43

tomicavonbismarck je napisao/la:

Dalic izuzetno dobro priprema nokaut utakmice. Vlašica je izvadio iz zadnjeg džepa. Dobro je on pripremio i utakmicu protiv italije 2024 , nemože on utjecat na paniku i nesreću. Vlašića uglavnom pljuju zbog klubaških razloga, a lik zabija u kontinuitetu važne golove za reprezentaciju, jedan od razloga zasto smo 2024. ispali u grupi je taj sto se on ozlijedio. Malu je karijeru napravio s obziron na talenat.

Vidi cijeli citat

Vlašić je super za ovaj ritam kad nema puno trke. Zapravo, cijeloj ekipi paše sporiji ritam. No kad nas zalome ekipe visokog ritma, ali i tehnike... onda je problem. Zato nam Španjolska, Portugal nikako ne odgovaraju...

Brz i okomit nogomet
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
danas u 02:50

Turbodizel je napisao/la:

Šutalo se loše  postavio kod primljenog gola, nigdje ga nije bilo, loša poziciona igra.

Perja i Pongrač su fantastično neutralizirali Semenya, krilo ManCitya. Pongrač ga je pri kraju još inteligentno nagazio i izbacio iz igre. Bravo.

Matanović napadač No.1

Modrić genije!

Ostali dobri i vrlo dobri.

Dalić - Mastermind.

Idemo dalje!

Vidi cijeli citat

Krivo, gol je Sučićev, nema veze sa Šutalom

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.640
danas u 02:53

Gol je Pongracicev jer samo idiot radi faul u toj zoni dok ti je protivnik okrenut ledima. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
goran022
goran022
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 129
danas u 03:12

čestitke na pobjedi, sad nek im ovo puste u svlačionici https://www.youtube.com/watch?v=isr4-tsfhsg i dobijamo sve

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.353
danas u 03:20

tko ce koga umirovit modric ronalda ili obratno

 

dosta epski

[uredio Avtomatiq - 28. lipnja 2026. u 03:20]
Farabutti
Farabutti
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.02.2025.
Poruka: 61
danas u 03:22

Vlašić ima jedan veliki križ na svojim leđima.

A to je da je Splićanin.

I kao svaki Splićanin u reprezentaciji mora biti duplo bolji od ostalih, ne da ga podržavaju, nego da ga ne vrijeđaju.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije